Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mitol lehet? 3 hete egyutt...

Ez mitol lehet? 3 hete egyutt voltunk ovu elott

Figyelt kérdés
3 hete egyutt voltunk peteeres előtt töbször is. Majdnem minden nap egyebkent, vedekezes nelkul. Annyi hogy idoben kivette. Tudom ez nem okos dolog. Na de ha mar megtortent a "baj"..tehat 1 hete elkezdtem gorcsolni, de olyan szinten hogy csak négykézláb tudtam menni. Meg egy het volt vissza a mensi napjaig es elkezdtem verezni, de csak nagyon keveset, ezt annak tudtam be hogy megjott mert nem mult el azota se. Ez a 7. napom. Tegnap nem volt semmi de ma megint egy nagyon pici volt. Inkabb rozsaszin es barnas, nem rendes mensinek neveznem. A derekam leszakad pedig mensi elso par napjaban szoktak lenni fajdalmaim. A homersekletem is megemelkedett, a mehem faj, nyilal, mikor szekelek akkor is iszonyuan faj a mehem, fel vagyok puffadva, ugy nezek ki mint aki mar honapos terhes, nem tudok enni mert kijon belolem, minden... esetleg ez veteles? Vagy mas? Valaki volt mat igy? Holnap tesztelek, de felek.

2020. febr. 17. 19:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzatenni hogy volt mar missed ab-om, masfel eve.
2020. febr. 17. 19:18
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet felreerthetoen irtam, de vegig keves volt a mensim es vegig rozsaszin+barna
2020. febr. 17. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem latunk beled, tobb minden lehetseges. A holnapi teszttel kiderul h terhesseg all e a dolgok mögött. Ha igen, akkor is orvos reszortja eldonteni h tenylegesen veteles e vagy csak terhessegi komplikacio (vérzés).
2020. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy vetélés.

Ha csinálsz egy tesztet és pozitív, akkor tűri, hogy vetélés.

2020. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mi volt, teszteltél?

2020. febr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!