Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik terhességi teszt a...

Melyik terhességi teszt a legmegbízhatóbb?

Figyelt kérdés
Ha tudtok márkát mondani, esetleg amely a Rossmannban is kapható, megköszönném.

2020. febr. 17. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Facelle
2020. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha normálisan kivárod az időt, azaz legalább a várható menzesz időpontját, esetleg +1-2 napot, akkor a leggagyibb terhességi teszt is kimutatja.

Nem kell menzesz előtt egy héttel már tesztelgetni, és nincs gond.

2020. febr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Predictor Early
2020. febr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Minden teszt megbízható bármikor....csupán illik tudni, hogy mensi előtt is gyakran indul el terhesség, amit a mai tesztek bizony kimutatnak, aztán bumm mégis megjön a mensi pár nap késéssel, mivel sikertelenül spontán elvetél az ember. Na ilyenkor jönnek a nők, hogy szar a teszt meg megbízhatatlan.


Régen nem volt divat nem várt elött tesztelni, így nem is tudták, hogy talán lett volna valami. Ezért tűnnek vacaknak tesztek, hol ott a nők türelmetlenek.


Írom ezt úgy, hogy 7 év kellett a mi csodánkhoz, 7 év alatt rengeteget teszteltem kb minden ciklusban. Kétszer volt halvány pozi tesztem amiből mensi lett (kémiai terhesség), kétszer meg terhesség, minden teszt jó voltm egyszer volt egy hibás, de az nem volt kérdés, hogy hibás.



Szóval vegyél nyugodtan olyat amit szeretnél, rossmannban a facelle nagyon jó, viszont tényleg kimutatja pár nappal nem várt előtt a terhességet, de a kémiait is. Próbálj türelemmel lenni :) tudom rohadt nehéz, hajrá nektek és bocsi a hosszú szónoklatért, de úgy éreztem, le kell írjam :)


Mindemellett én is korán tesztelő voltam vagyok XD, DE szar teszt márka nem létezik!

2020. febr. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Facelle kb.500ft,és a predictor early kb.1200ft.Ezt a két tesztet használtam,nagyon jó.Viszont az hulyeség h.bámelyik gagyi jó,mert NEM!Nekem az xepil negatív lett mikor a facelle már pozitív volt.Erről ennyit!
2020. febr. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Predictor early


Állítólag a Facelle is, de azzal nem teszteltem még

2020. febr. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Facelle, Livsane
2020. febr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A predictor es a facelle egyertelmuen, bar mind a ketto eleg erzekeny teszt. 25mIu teszt ol szerintem a leges legjobb amelyik a mullerben kaphato es ugyan ugy nez ki mint a facelle csak lila, es 3* annyiba kerul. Az xepil egy szar (vegig teszteltem vele 2 hetet ket naponta es amig a facelle meg a predictor szepen erosodott az xepil hol halvanyabb volt hol erosebb szoval ha csak azt hasznalom mar megorultem volna hogy mi van) a leggagyibb viszont az expect kazettas. Meg ne vedd! Minden mas teszt szepen mutatta a pozitivat, mikor azon fel ora kellett mire kijott a csikok kozepe (ha nem tudtam volna hogy pozitiv akkor azt hittem volna szar a teszt)
2020. febr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A facelle és a predictor jóval érzékenyebb mint az x-epil, nem csoda, ha az csak később mutatja...attól még nem szar.
2020. febr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!:)
2020. febr. 19. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!