Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a 9. dpo-n volt egy nagyon-...

Ha a 9. dpo-n volt egy nagyon-nagyon halvány tesztem, de utána 10-11-12. dpo-n full negatív, akkor már nem érdemes reménykedni, igaz?

Figyelt kérdés
A teszt annyira halvány volt, hogy nem fotózható, de a férjem is látta, ellenben a többivel. Az összes mártogatós facelle volt. Vajon selejtes volt a teszt vagy elindult valami, aztán megállt? 😢
2020. febr. 18. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Magamból kiindulva azt mondanám ne reménykedj. Nekem 11. Dpon extra halvány majd két napig ugyan olyan, de minden más teszt is extra halvány volt, nem várt napján meg egyértelmü pozi. Hómező egyik sem lett. De a 9. Dpo az annyira korai, legtöbb esetben még be se fejezödött a beágyazódás, lehet csak a reagens helyét vélted halvány pozinak. Amíg nem jön meg van remény. Ha elindul valami akkor is vérzésig halványak tesztek nem hómezök.
2020. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez biztató. 😊 Lehet, csak egy hibás teszt volt, mert a többi tényleg hómező. Még reménykedem 😊
2020. febr. 18. 19:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Megjött 😢
2020. febr. 22. 23:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(


Legközelebb azért ne tesztelj ilyen korán, ha nem bírod kivárni azt a pár napot akkor is legalább mensi előtt 1-2nappal tesztelj csak. Kitartás!

2020. febr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, az lesz, köszönöm szépen 😊 Kicsit rápörögtem 😂
2020. febr. 23. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!