Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Épp próbálkozunk a baboval...

Épp próbálkozunk a baboval 14. en volt p. é. Természetesen megtettünk mindent a lőtte is akkor is utána is az úgy érdekében ma pedig mell feszülésem van illetve alhasi erős feszules nem görcsol csak nagyon feszít?

Figyelt kérdés
Lehet ez valami előjel vagy bármi ? Vagy csak amiatt van hogy jövő hét szombaton meg kell jönnie ?Tudom hogy tesztelni meg felesleges , tapasztalatokra volnék kiváncsi valaki járt hasonló cipőben ?
2020. febr. 18. 20:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ha még meg is fogantál,nagyon korai hogy legyenek tüneteid. A beágyazódás után lehetnek csak,ami kb 12 nap.

Valószínűleg csak a menstruáció közeledtét érzed,de attól még egyáltalán nem biztos hogy meg fog jönni. Mert hogy nekem is így volt kb egy héttel előtte mindjárt megjön érzésem volt,és a nemvárt napja után is megmaradt még kb egy hétig. Szóval ez normális akkor is ha meg fog jönni,és akkor is ha nem.

Drukkolok hogy összejöjjön!

2020. febr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj tapasztalatokat, minden nőnek más a szervezete. Legyél nagyon türelmes, a babával is annak kell majd lenned.
2020. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást :) szörnyű két hét ez .. de másfél hét és kiderül ;)
2020. febr. 18. 21:08
 4/84 A kérdező kommentje:
Minden tőlem telhetőt megteszek a türelemmel kapcsolatban , pcos vagyok azért is izgat a dolog kicsit a kelleténél jobban illetve első babo lenne tehát semmilyen személyes tapasztalatom nincs. Tudatosan nem angyalok ezen egész nap és nyugodtabb vagyok mint a próbálkozások előtt :)
2020. febr. 18. 21:13
 5/84 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idő alatt semmi tunet nincs, csak azért erzed, mert nagyon figyelsz mindent, maskor fel sem tűnne.

Probald magad elfoglalni és ne kattogj ezen éjjel nappal (tudom, könnyű mondani), de innentől már nem rajtad múlik, amit lehetett, ti megetettétek.

És mindenkinek más a szervezete , ne abból indulj ki, hogy másnak volt-e ilyen.

Nem rossz indulatból írom.

2020. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
45%
Én is jövőhét szombatra nem várom.Mi 12.-én és 13.-án tudtunk együtt lenni.Ja meg 9.én is.
2020. febr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 A kérdező kommentje:
Majd írj hogy végül hogy alakult :)
2020. febr. 19. 12:03
 8/84 anonim ***** válasza:
Te mikor tervezel tesztet csinálni? :)
2020. febr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 A kérdező kommentje:
Szívem szerint már most tesztelnék , de leghamarabb meg ha sikerülne is kb mikor meg kell jönnie akkor mutatna ki..
2020. febr. 19. 16:57
 10/84 A kérdező kommentje:
És te mikor tesztelsz ? :)
2020. febr. 19. 18:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!