Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek lett megszakitasos...

Kinek lett megszakitasos "vedekezessel" vagy pharmatex-szel babaja? :D

Figyelt kérdés
Nekem nem aktualis ez a dolog, de rengetegszer olvasom, hogy "mindenki" megszakitassal vedekezik :D

2020. febr. 18. 21:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Nekünk nem lett megszakítással / nem lett volna baj/



Kollegám állandóan hangoztatta.. 21 éve a feleségével így

Meg csak akkor lett gyerek, amikor akarták..

Hát tudni kell mikor nem érdemes kockáztatni..

Meg fegyelmezetten időben ki kell venni..


Szóval 21 év gyakorlás után most 42- és 46 évesen teherbeesett a felesége...Nem voltak elviekben a peteérés környékén együtt.. és időben kivette..

Sajnálom őket

Nem így kellett volna a fricska

2020. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Az szep... jo hozzaallas :D


En sosem ertettem ezt... Ha nem akartam babat vedekeztem. Amikor pedig johetett akkor mindent bele dolog volt :D

2020. febr. 18. 22:01
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Évekig szedtem fogamzásgátlót, miután abbahagytam, 2 évig szexeltünk védekezés nélkül, megszakítással, mikor teherbe estem. Szerettünk volna pár éven belül babát, úgyhogy nem volt gond, hogy így alakult.
2020. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Masodik babam az első olyan ciklusban fogant, hogy "najó, talán nem lenne baj egy kistesó, de azért óvszerről most még csak a megszakításra álljunk át" - mindezt úgy, hogy nem tinik vagyunk, biztosan időben megszakítottuk és 8.ciklusnapon voltam (ovum kb. 14 napon szokott lenni), mai napig nem értem teljesen hogy jött össze, de összejött 😃
2020. febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Ja pharmatex-szel is vedekeztunk osszesen kb. 2,5 evig, sosem lettem mellette terhes. Azt a terméket egyszerűen csak megfelelően kell alkalmazni es akkor megbizhato.
2020. febr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
Egyszer csináltuk megszakítással, 4 éves a fiunk.
2020. febr. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%

1 ev alatt 2x lettem terhes megszakitassal. De most lesz vazektomia paromnak. Fogamzasgatlo nem lehet, ovszerrel nem tudunk, ugyhogy emellett döntöttünk.

Hogy védekezel?

2020. febr. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%
7es miért nem tustok óvszerrel? nem adják ki a boltban? vagy hogy gondoltad?
2020. febr. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Allandoan lelankad neki vagy lecsuszik. Mar nagyon sokfélét kiprobáltunk. Csak szenvedes ovszerrel
2020. febr. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Mi ezen ennyire vicces, hogy minden mondatod után raksz egy :D jelet?
2020. febr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!