Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek jó időpontok voltak?

Ezek jó időpontok voltak?

Figyelt kérdés

A ciklusom az elmúlt 3honap tekintetében 27-28 naposak voltak, utolsó mensim feb.3..

Feb.12.-én kezdtük el a dolgot, a naptáram szerint pont akkor kezdődött a termekeny nap ezt követte még 2 ilyen nap.majd 15-16.-a volt a nagyon termékeny nap,és idáig 12/13/14/16-n szeretkezünk,majd elvileg 17.-en volt ovum. És az nap este is (17.-én) szeretkezünk. 18.- termékeny nap ,tehát ez a tegnapi nap,itt csak reggel szeretkezünk. Mennyi esély van rá ,hogy terhes leszek? 12.-én kétszer is össze bujtunk apával,és ha jól emlékszem 13.-a reggelén is. 🙄🤔😋. Tudom nagyon korai még az aggódás,de annyira bele éltük magunkat abba ,hogy sikerül,és várjuk őt nagyon. Az igazság az,hogy 2 napja fájdogál a hasam alja ,ovukor volt is folyásom ami normál volt,emellé társul még az,hogy a megszokottnál elég feszült vagyok. Mikor teszteljek legelőször? Nagyon izgatott vagyok 😁


2020. febr. 19. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Szia, a korodtól függ, de kb 25% az esély az élő terhesség kialakulására, hogyha jó időbe voltatok együtt.


(off, és ne haragudj, de "12.-én kétszer is össze bujtunk apával" - kérlek szépen, ne írj ilyeneket, erre fognak ráharapni a válaszolók, plusz tényleg nagyon ízléstelen, mintha a saját apáddal... jaj.)

2020. febr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
23vagyok idén leszek 24 éves, és nyilván nem a saját apámmal.... Egek...😃
2020. febr. 19. 08:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokszor nem naptár szerint van ovunk nem vagyunk gépek

Nem a gyakoriság számít, egy alkalom is elég ha jó időben van az ember

És úristen ne görcsölj rá ennyire!!! Borzasztó mit tudtok leművelni. Elhiszem hogy vágysz a babára de tönkreteszi a kapcsolatot és az intimitást az állandó önkontroll és a vezényszóra szexelést. Kérdezd csak meg a párod lelkileg hogyan hat rá, amit művelsz. Nem bunkó vagyok csak őszinte, ne haragudj érte! Remélem mihamarabb összejön a baba!

2020. febr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden esélyt megadtatok, ha kétnaponta lettetek volna együtt, az is elég lett volna. (Mikor inszemre mentünk, a doki mondta, hogy legalább 2 napig ne legyen előtte semmi szex, mert kell idő a spermiumok fejlődésére. De nem vagyok szakértő, nekem a doki akkor ezt mondta.)

Ha azt vesszük, hogy 28 naposak a ciklusaid, akkor március 2-án ha tesztelsz, akkor valósat kell mutasson. Drukkolok.

2020. febr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom igazatok van maximálisan. A páromat nem zavarja ez, igazából nem igazán beszélek neki róla ,pont ezért ,hogy nehogy az agyára menjek... Ez csak bennem van így. Ő jól kezeli, szeretné mihamarabb de türelmesebb, legalábbis látszólag. Néha mondja a terveit ,hogy miként szeretné,stb, de ennyi. Igen meg adtuk az esélyt. Nem maradt más mint a türelem és várakozás. 2.-án tesztelek,ha addig remélhetőleg nem Jön meg. Köszönöm a drukkokat! 😉
2020. febr. 19. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!