Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január 19én volt egy vetélésem...

Január 19én volt egy vetélésem 6 hetesen. Menstruációnak semmi jel. Nektek vetélés után hány napra jött meg a menstruáció?

Figyelt kérdés

2020. febr. 19. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem 26-án volt, nekem sincs még jele mensinak.

Neked mit mondott a doki, mennyit kell várnotok a próbálkozással?

2020. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem 28napra rá pontosan megjött
2020. febr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hétre rá jött meg.
2020. febr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A doki január 20dikán látott azt mondta szabad a pálya..
2020. febr. 19. 10:33
 5/9 A kérdező kommentje:
Uhh 8hét?? :///
2020. febr. 19. 10:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem febr. 7.-én volt, 5 hetesen. Azóta már megjött a menses-em, de nálam nem kellett műtét, mert leállították a progeszteron pótlást, és az 1 hét múlva meghozta a menses-em.
2020. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vetélés után pontosan 2 hétre volt peteérésem (nem néztem, szimplán csak akkor voltunk együtt vetélés után), és akkor meg is fogant a babánk, így valószínű ugyan úgy 28 napra megjött volna.
2020. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2019. január 18-án volt vetélésem, kb. egy hétig tisztultam, nem kellett küret. 5 hetes voltam, 4 napig örülhettem a pozitív tesztnek :(

30 napra rá jött meg utána, szépen visszaállt a ciklusom. A próbálkozásra a doki azt mondta, hogy lehet, utána meg szóba került, és letagadta, hogy ő biztos nem mondta, 3 hónapot szokott javasolni. 9 hónapra rá estem teherbe újra. Viszont utána mentem, mi volt az ok, inzulinrezisztenciát állapítottak meg, arra fogták a vetélést. Életmódváltás, Merckformin, diéta, most 28 hetes kismama vagyok :)

2020. febr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem úgy jött meg, ahogy alapból kellett volna, mintha nem is lettem volna terhes. Szóval nem a műtéttől számítva 28 nap, hanem a szokásos 28 napra. De a nőgyógyász azt mondta, hogy 3-4 hónap is lehet, mire rendeződnek a dolgok, szóval az még normálisnak tekinthető. Műtét után bent maradt valami, azt mondta az orvos ha nem jön ki, újra meg kell, hogy műtsenek, bepánikoltam, elmentem a gyógynövény boltba ahol ajánlották, hogy igyak rozmaring teát az meghozza a menstruációt. Napi 2x ittam a szálas verziót, nem tudom, hogy emiatt-e de meg is jött rendesen. Egy próbát megér ha siettetni akarod. Kitartást neked!
2020. febr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!