Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 nap menstruáció késés...

11 nap menstruáció késés után, nőgyógyásznál voltam.12 mm a méhnyálkahártyám. Terhességet nem látott. Biztosan látta volna már? Kaptam gyógyszert, ha pár napon belül nem jön meg elvileg az meghozza. Lehet még a pakliban baba?

Figyelt kérdés
Terhes, menstruáció, méhnyálkahártya, gyógyszer
2020. febr. 19. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Látatlanban az írásod alapján kontár gyárimunkásként meghazudtolom a nőgyógyász tanult orvost:tuti terhes vagy!!!

(Remélem érzed az iróniát)

2020. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
11 nap késésnél 12 mm méhnyálkahártya... biztos nem vagy terhes, a doki meg látta volna, hacsak nem csúszott el az oud majdnem két hetet, de akkor 17 nappal hosszabb ciklusod is lenne. Teljesen kizárt, hogy terhes lennél. Sajnálom.
2020. febr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves első! Köszönöm válaszod! :) igazán együttérző vagy :) ( remélem érzed az iróniát) és most irónia nélkül mondom, hogy remélem soha nem kell hasonló helyzettel küzdened! Ha egyszer véletlenül mégis szívesen adok jó tanácsokat és megnyugtatást.
2020. febr. 19. 10:40
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyílván bízom az orvosomban csak olvastam ezer történetek és van, hogy másoknak 15 nap után mutatott a teszt pozitív eredményt. És mivel én nem vagyok orvos és rohanva vizsgált meg mert mindkettőnken 5 perce volt, nem tudtam arról kérdezni, hogy 12mm-es méhnyálkahártyánál lehet-e terhessérg. (Beágyazódás után vastag vagy vékony a méhnyálkahártya) Hisz még nem vagyok édesanya
2020. febr. 19. 10:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Szabályosak a ciklusaid amúgy?
2020. febr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A méhnyálkahártya ugyan olyan vastag mensi előtti napokban mint terhesen, annyi a különbség, hogy mensi utáni pár napban felritkulás is látható, rá egy hétre jó esetben petezsák.A 12mm nem is túl vastag pont normális akár mensi előtt állsz akár baba lenne a dologban.


Akiknek meg 15 nappal utána lett pozi a tesztje, azok általában nem is tesztelnek hamarabb. Vagy nagyon össze vissza a ciklusuk, de akkor sem annyi nappal később lesz pozi a teszt, mivel hosszabb lenne alapból a ciklus.


Érdemes LH tesztet csinálni, mert akkor 100%-ra lehet tudni mikorra várható a mensi így jobban látja az ember éppen késik e havi vagy sem.

2020. febr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) 25-28 napos a ciklusom. 1x késett 5 napot novemberben. Akkor az antibiotikum miatt amit szednem kellett.
2020. febr. 19. 12:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szedd be!! Nekem se látott semmit 2 hét késés után,csak rá 1 hét múlva! Akkor már szívhang is volt! A tesztek extra halványak voltak senki nem is látta a második csíkot csak én!
2020. febr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!