Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki milyen ajánlott védőoltást...

Ki milyen ajánlott védőoltást adatott be magának a terhesség tervezése előtt?

Figyelt kérdés

Én a bárányhimlő elleni védőoltást, mert vérvizsgálat során kiderült, hogy nincs védettségem.

Van esetleg más is, amit célszerű kérni?


2020. febr. 19. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk külföldi tartózkodás miatt kellett védőoltás, pont babatervezés előtt. A gyerekkori kötelezőket újrakaptuk, emlékeztető oltásként. Hangsúlyozom, hogy nem a baba miatt kaptuk, hanem magunk miatt. Di-Per-Te, mumpsz, kanyaró, Hepatitis A. Szerintem érdemes egy szakemberrel konzultálni, hogy mit javasol. Mert lehet, hogy otthon ez nem indokolt, nincs annyi megbetegedés stb.
2020. febr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit


Őszintén eszembe sem jutott...

2020. febr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2. Vagyok


A férjem kompletten Hepatitis ellen.. de csak mert a munkahelyén. Ahova váltott, ott kötelező

2020. febr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, eszembe sem jutott egyiknél sem
2020. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is tudtam, hogy kellene/szükséges vagy akármi. Senki nem is mondta. Te miért szeretnél bármit is?
2020. febr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!