Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után jelentkezik a...

Mennyi idő után jelentkezik a hányinger?

Figyelt kérdés

Nos, 27.-ére nem várom a menzeszem, de tegnap óta kb egész nap hányingerem van, csak akkor jobb egy kicsit amikor valami hideg, szénsavasat iszok.... ez esetleg lehet már attól mert ott elkezdett beágyazódni a magzat, vagy még korai arra gondolni hogy attól van?

Kinek mikor kezdődtek a rosszullétek? Válaszokat előre is köszönöm!



2020. febr. 19. 13:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Soha nem volt hányingerem, egyéb tünet sem volt
2020. febr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

Akkor kezdődnek a hányinger és egyéb terhes tünetek amikor a petezsák beágyazódott és elkezd hcg hormont termelni. Ez a hcg hormon okozza a rosszulléteket.

Ha terhesség miatt vagy rosszul, akkor egy teszt már kimutatja.

2020. febr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Szia, teljesen biztos, hogy ez még nem attól van. A hcg hormon koncentrációja nagyon-nagyon alacsony még, akkor is, ha esetleg már beágyazódott, ami nem is valószínű, csak pár nap múlva.

Türelem, drukkolok.

Amúgy 7+5 hetes vagyok és nincs klasszikus rosszullétem, csak reggel egy kis öklendezés, de szagérzékeny pl nem vagyok.

2020. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem függ össze a kettő, nagyon korai.
2020. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kizárt, nekem a 7. héten kezdődött és a szülésig tartott, szóval igencsak érzékeny lehetek a hcg-re, valami más lehet nálad, vírus, vagy rosszat ettél.
2020. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Betöltött 6. héten kezdődött az émelygés, de igazán durva hányinger/hányás a 7. hét után következett. Most vagyok 12 hetes, még mindig tart.
2020. febr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Várok még pár napot akkor, tesztelek majd azért. Illetve meglátogatom az orvosom is szerintem.
2020. febr. 19. 13:50
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
Soha nem volt hányingerem terhesen, 4 gyerek mellett. 😄 Orvoshoz még felesleges menni, semmit nem fog látni.
2020. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Orvos a pozitív teszt UTÁN 10-14 nappal lát bármi olyan elváltozást, ami terhességre utal.
2020. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon korai orvoshoz rohanni lehet nem is estél teherbe! A doki a menzesz elmaradása után egy két héttel fog látni valamit.
2020. febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!