Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki hasonlò helyzetben?

Volt valaki hasonlò helyzetben?

Figyelt kérdés
40 éves vagyok. Szeretnénk babàt még. Az utóbbi időben nem épp rendszeres a mensim. Most 11napja késik. A 9 napon csinàltam utoljàra tesztet. Negatìv volt.1 hét múlva megyek nődokihoz. Addig a hàziorvos pihenést rendelt el mert szerinte a terhességi tesztek nem megbìzhatòak, szerinte lehetek terhes. Tünetem nem sok. Alhasi fàjdalom estére mire elfàradok és kb 2 napja fàj a fejem. Sokan mondjàk hogy nekik sem mutatott semmit a teszt. Volt valaki hasonlò helyzetben?

2020. febr. 19. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért ennyire nem megbízhatatlan egy teszt ma már..

Főleg 9 nap késés után.

Háziorvos maradjon házi orvos..

Sztem nem vagy terhes, lehet h egy kis hormon gond

2020. febr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is 40 éves vagyok. Nekünk szerencsére hamar sikerült (1-2 hónapon belül). Az első babánk sajnos elment 8 hetesen, most újra várandós vagyok (12 hetes és szerencsére minden rendben). Mindkét teherbeesésnél már az esedékes menstruáció előtti napon kimutatta a teszt, hogy babát várok. Ha most nem sikerült használj a következő ciklusban ovulációs tesztet, hogy tudd, van e egyáltalán peteérésed és ha igen, mikor.
2020. febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na igen, én is arra gondolok, hogy ennyi késést azért már mutatnia kéne. Az előző 2 terhességem is làtszott elég korán a teszteken. Mostansàg kezdtük a babaprojectet, viszont az ovulàciòs teszt jó ötlet köszi.
2020. febr. 19. 14:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer jártam úgy, hogy abban a hónapban csak a ciklus 28. napján voltunk együtt, nem tudtam mi van, mert nem jött meg, a teszt negatív és láss csodát, 2 hét múlva lett csak pozi. Rá se gondoltam, hogy terhes lehetek. De az ilyen kései ovuláció elég ritka szerintem.
2020. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltunk együtt a ciklusom utplsó napjàn, de én is úgy gondoltam, hogy ott vajmi kicsi az esély,
2020. febr. 19. 15:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy én még csak itt láttam, és legtöbbször a kérdésben, hogy "sokan mondják, hogy a teszt nem megbízható". Lassan három éve próbálkozunk, és jópár tesztet ellőttem ezalatt az idő alatt, és sosem volt olyan, hogy téveset mutatott volna.
2020. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Engem is meglepett a dolog, úgy voltam vele eddig, hogy elhittem, amit mutat. 1 sima és egy ikerterhességem volt. Utóbbi 16 éve. Stabilan meg volt a 2 csìk mindkettőnél Csak ahogy a háziorvos reagàlt, elbizonytalanodtam tőle. Meg hàt persze, mikor az ember lànya nagyon akarja, hajlamos reménykedni. Nem nőgyógyàsz de attól függetlenül viccből nem mond ilyet. Majd a nőgyógyásznàl kiderül, mi is a helyzet. Az a biztos. Én több tesztet nem veszek, addig mensi sehol azòta se.
2020. febr. 19. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!