Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki megálmodta,...

Van itt olyan, aki megálmodta, hogy terhes?

Figyelt kérdés
2020. febr. 20. 09:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt álmodtam, hogy megjön. Másnap pozitív lett a teszt :D
2020. febr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az elsőt igen. Pozitiv teszttel álmodtam, majd felkeltem, megcsináltam egyet és tényleg az lett. Hozzá teszem nem voltam rápörögve, egyetlen "úgysem hön össze elsőre" alkalom eredménye 😃
2020. febr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem álmodta meg.
2020. febr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is megálmodtam nem várt menstruáció előtt pár nappal.
2020. febr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem álom volt, hanem egy nagyon erős érzés, leírhatatlan megnyugvás. Akkor már kB 2 éve próbálkoztunk, sikertelenül. Aztán egy este, mint a villám jött egy gondolat, hogy basszus nekünk is sikerülni fog. Attól kezdve minden addigi feszültség, idegeskedés eltünt. Két hónap múlva pozitív lett a tesztem.
2020. febr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én volt hogy elozo nap pozitiv teszttel almodtam masnap pozitiv lett, volt olyan hogy anya hivott almomban telefonon hogy terhes vagyok masnap pozitiv lett a teszt, aztan volt hogy sogornommel almodtam hogy terhes masnap poenbol mondtam neki csinaljon egy tesztet es legnagyobb megdobbenesunkre pozitiv lett
2020. febr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kislányomat nem terveztem, de már hónapokkal azelőtt, mielőtt megfogant, visszatérő álmom volt, hogy ultrahangoznak és ott van a baba a hasamban. Akkor még az apjával sem voltunk együtt, csak ismertük egymást rég, majd összejöttünk és szinte rögtön terhes lettem.
2020. febr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szülessel álmodtam.

Másnap vettem tesztet és pozitív lett 😊😊

2020. febr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jelen.

Azt almodtam, hogy pozitivat teszteltem.

Annyira valosagos volt...

Na felkeltem, mondom 11. dpo ide vagy oda, nincs veszteni valom!😄

Egy predictort megcsinaltam,10 mp mulva ott viritott a 2 csik🙂

2020. febr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én most éjjel álmodtam, hogy pozitívat teszteltem, erre ma reggel teszteltem egy negatívat. :-) Úgy tűnik, hogy csak a vágyaim játszanak az álmomban.
2020. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!