Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció alatt beágyazódás?

Menstruáció alatt beágyazódás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kérdésem az lenne hogy lehetséges hogy menstruáció alatt történik meg a beágyazódás? Vagy az teljesen lehetetlen?

2020. febr. 20. 15:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen csak nagyon kicsi az esélye. A menzesznek pont az az értelme hogy leválik a nyákahártya ahol ágyazódik be a zigóta.
2020. febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 😊
2020. febr. 20. 15:51
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
Áruld már el: hová a búbánatba ágyazódna be?
2020. febr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon unatkozhatsz ha csak ilyen valaszt tudtál adni... semmi érdemlegeset..
2020. febr. 20. 16:16
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem lehetetlen.. ezt te is tudod. De hogy veled megtörténik - e ez az egyébként nagyon ritka verzió, azt mi nem fogjuk tudni megmondani neked. 🙂
2020. febr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem nulla az esélye, de annyira ritka, hogy nem is értem manapság miért jut mindenkinek eszébe az, hogy ha menstruál akkor terhes....régen még örültünk minden mensinek, hogy juhú nem lettünk terhesek, ma meg már vagy nem hiszi el, hogy juhu nem terhes vagy jaj hát mensi mellett is van terhesség...ez egy netes baromság...mert 100ezerből egynek úgy volt...
2020. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem itt vagyok , a 100ezerből 1.🙄 csináltam egy tesztet, igaz nagyon halvány de pozitív. Szombaton megismétlem🙂
2020. febr. 21. 04:12
 8/15 anonim ***** válasza:

Simán kémiai lehet... nekem mensi előtt is halvány pozi tesztjeim voltak, majd elkezdtem vérezni.. csináltam még egyet, mert furán éreztem magam, mint az első terhességemnél. Vérzés ellenére erősebb pozi lett, remélrem nem vérzek tovább, de másnap már rendesen megvolt a mensim és egy újabb teszt egyértelműen halvány volt. De akkor sem mensikor történik a beágyazódás, mert az lehetetlen. Olyan van, hogy teherbe esel és a havid részben megjön, de az nem mensi és látványosan másabb mint a mensid. Olyan is van, hogy kémiai ami még egy két napig halvány tesztet mutat, de a mensivel közben távozik. Meg olyan is van, hogy terhes vagy és vérzel (NEM MENSTRUÁlSZ HANEM VÉRZEL!) akkor viszont a pozi teszttel azonnal doki.


Drukkolok, hogy elmúljon a vérzés és tényleg baba legyen, de ez ilyenkor kis esélyű, főleg, ha mensi jellegű a vérzés.

2020. febr. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A mensin már 2 napja túl vagyok. 5-6.napon szinte mar semmi nem volt...
2020. febr. 21. 08:03
 10/15 A kérdező kommentje:
Ma van az első reggel hogy borzasztóan rosszul vagyok...
2020. febr. 21. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!