Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14. -dikén spontán vetéltem,3...

14. -dikén spontán vetéltem,3 napig nagyon erős menstruációm volt kisebb görcsökkel, has, hát, derékfájással. De reggel óta barnázok. Reggel még csak kicsit, de most délutántól nagyon, most meg iszonyatosan görcsölök is. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Vagy ez ilyenkor normális? Doktor amikor voltam bent (14. -dikén) valamit látott a méhben, annyit mondott rá az ki fog jönni, tisztulni fog Aggaszt, hogy mi lehetett az. 🙄 Hányinger, mellfájás, has feszülés, összeesek érzés, gyengeség megmaradt. Tisztára terhesnek érzem magam még mindig. Valaki járt már így?
2020. febr. 20. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes ha nagyon véreztél az a baba már elment. Azért vagy rosszul mert a hcg benn van még a véredben és az nehezebben ürül, tüneteket produká.
2020. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb másfél hét míg a hcg kiürül, te pedig egyre jobban leszel
2020. febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát remélem, mert ez így nem jó 🙄🙏 köszönöm szépen a válaszokat 😊
2020. febr. 20. 21:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem szabad semmit félvállról venni. Ha nagyon gyenge vagy, akkor be kell menni a kórházba. Mekkora terhességet vetéltél? A vetélés után ha bent van valami, akkor kaprást csinálnak. Illetve ellenőrizni kell, hogy kiürül-e rendesen. Nem hívtak vissza vérzés után? A vetélés közben, ha vettél be fájdalomcsillapítót, görcsoldót, az visszafogja a méh tisztulását.
2020. febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tavaly február 14én vetéltem el én is,9 hetesen.

Addig titokban maradt míg a vérzés el nem kezdődött .

Nálam sajnos művi befejezés kellett.

Nagyon sajnálom hogy ez történt veled!

2020. febr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami történt veled! Nekem is volt missed abom, majd rá két héttel még mindig vérezgettem és görcsöltem, fájdalmaim voltak. Visszamentem az orvoshoz, biztos ami biztos alapon, és az ultrahangon megállapította, hogy ott maradt valami. Nem volt teendő, meg kellett várnom a menstruációt, ami a nőgyógyász szerint 3-4 hónap is mire megjöhetett volna, szerencsére nekem pontosan érkezett és távozott is aminek kellett távoznia. Mikor voltál orvosnál?
2020. febr. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Most voltam dokinál. Minden oké bent. Elküldött vérvételre. 3-4 hetes lehetett a pici
2020. febr. 21. 11:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy rendben vagy! :)
2020. febr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy. :)
2020. febr. 21. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!