Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tegnap délutáni vizeletbol...

Ha tegnap délutáni vizeletbol negatív lett a Predictor Early teszt, akkor már ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés
Ezen a héten szombat és jövő hét kedd között várom. Nemrég hagytam abba a fog.gatlot és így 28-31 nap között várom.
2020. febr. 21. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia sztem ben renénytelen várd meg hogy késik e és utána tesztelj addig tapasztalataim alapján felesleges hamarabb amig nem jőn meg van renény szurkolok neked :)
2020. febr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírási hibákért
2020. febr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Még azt se tudod megjön e legyél türelmes! Tesztelj kedden ha kimarad a vérzés.
2020. febr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem jön meg mindig van remény.

De ilyen korán tesztelni, ne csodálkozz, hogy negatív. Az a normális, ha nem várt utáni napon lesz csak pozitív a teszt. Ha akkor negatív akkor megállja a helyét a kérdésed. Most még bármi lehet. Türelem, legalább a nem várt napját várd meg, ha változó a ciklusod, a leghosszabb ciklussal kell számolni. Ilyenkor még egy nap is nagyon sokat számít.

2020. febr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteget olvastam a témában és azt kell látnom, hogy az esetek 99%-ban, akinek dpo11-12 körül a predictor early negatív, az már úgy is marad, mondhat bárki bármit. Persze esély megvan arra, hogy Te vagy a kivétel vagy a az 1% és Nálad később mutat valamit. Én ma vagyok dpo11, teljesen negatív a reggeli predictorom, én elengedtem a hónapot, szinte teljesen biztos vagyok, hogy pár napon belül megjön. Kb. vasárnap-hétfőre nem várom.
2020. febr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Újra olvasva amit írtál, azért az elég abszurd h kb. kedd a nemvárt esetleges napja és tegnap, tehát csütörtökön délutániból teszteltél... Erre azért ne adj olyan sokat... Próbálj rá vasárnap vagy hétfőn reggel, első vizeletből. Azt mondom h akkor már biztosat kell mutasson egy 12-es predictor.

#5-ös voltam

2020. febr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok választ! Azért teszteltem tegnap, mert a legrövidebb (28as) ciklussal számoltam, de bízom benne hogy esetleg hosszabb a ciklus megint, és keddig van meg remény. Szurkolok annak aki hasonló helyzetben van.
2020. febr. 21. 10:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is drukkolok Neked :)

#5-ös voltam

2020. febr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Drukkolok neked 1 es voltam

Mi már 1éve 3honapja akarunk 2 dik babot tudon milyen de mostmár nem foglalkozom a baba témával pihentettem:)

2020. febr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!