Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon teherbeeshettem?

Vajon teherbeeshettem?

Figyelt kérdés

Helló mindenkinek!

Igen, elismerem, tudatlan vagyok ezzel kapcsolatban. Sosem kellett meg ezen aggodnom. O a masodik ferfi akivel eddigi eletem soran kozelebbi kapcsolatba kerultem.

Együttvoltam valakivel, aki, ha ciki, ha nem, nemigazan tudja kontrollálni az ejakulációját. Soha nem találkoztam még olyan férfivel, aki ilyen hamar elsűl.

Váratlanul ért.

Meg arra sem volt idom, hogy felfogjam, milyen az, amikor bennem van.

A lenyeg az, hogy amint bekerult a ferfiassaga, azzal a lendulettel ki is kellett huznia, mert egybol elsult. Az ejakuláció kint történt meg, de az utolsó pillanatban húzta ki.

Nem, sajnos nem használok fogamzásgátlót, ennek megvannak az okai, hogy miert.

Ovszert sem hasznaltunk. Kimondottan nehezen viselni a huvelyem ezen kellek hasznalatat.


Elkezdtem utanaolvasni, hogy hol kaphatok esemenyutani tablettat es kiderult szamomra, hogy csak venyre kaphato. Ezzel az a problema, hogy nincs haziorvosom es jelenleg pont abban az idoszakban vagyok, hogy nogyogyaszom sem. Mindez azert, mert meg nem inteztem lakcimkartyat es az allando pedig 300 km-re van onnan ahol most lakom.


Elso kerdes: ilyen esetben, honnan tudok beszerezni, viszonylag gyorsan?!

Masodik: van e barmi fogamzasgatlo hatasu , amit meglehet venni Ebben a helyzetben, nem kell, hogy kimondottan fogamzasgatlonak legyen titulalva, csak legyen nemi olyan hatasa. Bar ketlem, hogy lesz ilyen... :/


Valamint, kozben utanaolvastam az ovulacionak es annak menetenek.

Hal’istennek, nem esem jelenleg abba az idobe amikor a legtermekenyebb vagyok. Az ovulacio utani 4. Napon tortent és a beagyozodas elotti 3. Napon.

Tudom, hogy egy petesejt elettartana kb 24 ora az ovulacio utan.


3. Kerdesem: az ovulacio befejezodese de akozott es a beagyazodasi idoszak kozott is ugyanakkora az esely a megtermekenyulesre?


Halasan koszonom mindenkinek aki megprobal ebben segiteni, tanacsot adni.



#esemény utáni tabletta #vény #Fogamzasgatlat #ovulacio es beagyazodas
2020. febr. 21. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz nőgyógyász, hogy 72 órás tablettát írass fel. Minden női klinikán/kórházban van fogamzásgátlási ambulancia, legalábbis Szegeden biztos, hogy van, mert már én is voltam ilyen ambulancián. Menj el a TAJ kártyáddal, ott ki fognak kérdezni és minden bizonnyal megfogod kapni a receptet.
2020. febr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bemész a helyi kórházba a nőgyógyászati részre és ott kapsz receptet.

Mindenképpen keress valamilyen fogamzásgátlási módszert,mert a megszakítás nem védekezés... Ez a tabletta elég erős,törekedni kell rá,hogy ne legyen rá szükség.

Ha nem óvszer,akkor pesszárium+spermicid,rézgyöngy vagy legalább pharmatex( de azt is csak megszakítással inkább).

2020. febr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát elég tudatlan vagy kérdező és buta Ha nem akarsz gyereket akkor mi a francért nem védekeztek.Meg az egy dolog hogy nem benned ment el attól még az előváladék tartalmazhat élő spermát
2022. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!