Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy ne kattogjak azon hogy...

Hogy ne kattogjak azon hogy terhes lehetek e?

Figyelt kérdés

Nem hittem hogy valaha ilyet kiírok,de.

Óvszerrel védekezünk párommal (semmi baj nem volt vele) de utólag mondta a párom hogy szerinte előváladékos volt a keze mikor felhúzta a kotont mert elfelejtette megtörölni. Ez ovuláciom előtt kb 2 nappal volt..

Most meg teljesen beparáztam. 1 hét múlva kellene megjönni és ezen kattogok, pedig tudom nem ilyen könnyű teherbeesni.. hogy tereljem el a gondolataim?



2020. febr. 21. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Valakinek évek alatt nem jön össze, úgy, hogy szeretnék.

Nekem 1,5 évig nem jött össze megszakításos védekezéssel, peteéréskor is voltunk együtt.

Amikor babát szerettünk volna akkor pedig egyből sikerült! Felesleges ráparáznod...

2020. febr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen. Tudom hogy így van, csak sok internetet olvastam az elmúlt 2 napban a témával kapcsolatban..
2020. febr. 21. 17:13
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Van rá úgy kb 1% esélyed. Plusz most már úgyis mindegy.
2020. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi tényleg nem olyan egyszerű teherbe esni. Én is évekig féltem nehogy terhes legyek. Most meg hogy babát szeretnénk... 3. hónapja szinte egész hónapban 1-2 naponta együtt vagyunk védekezés nélkül és semmi... 😕
2020. febr. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :-)
2020. febr. 22. 07:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Erre nagyon nagyon nagyon kevés az esely!


Ne parazz!

2020. febr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2020. febr. 22. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!