Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tünetek már jelenke...

Terhességi tünetek már jelenkezhetnek 2 hét után?

Figyelt kérdés
2020. febr. 21. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A menzesz elmaradása a legelső tünet. Aztán pozitív a teszt.
2020. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

2 hét amúgy meg nincs. Ha terhes vagy az utolsó mensitől számolják igy mire kimarad az esedékes illetve teszted lesz is már 4 hetes vagy.

Plusz terhestünet a nők 90%ában csak 6.hét után jelentkezik.

2020. febr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem kb a beágyazódástól voltak tüneteim. Szédültem,iszonyat álmos és fáradt voltam,és vacsira káposzta salátát ettem magában :)

És egy héttel a nemvárt előtt csináltam 10-es facelle tesztet,ami délutáni vizeletből is pozitív lett.

Szóval vannak azok a 'szerencsések' mint én,akik már a nagyon kevés hcg-re is reagálnak.

2020. febr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elso terhességnél az első tunet az volt, hogy nem jött meg. Most pedig már nem várt elött rosszul éreztem magam. Durva hőhullámok, szédülés, álmosság.. Azt hittem valami betegség készülődik. Aztán nem várt előtt 3 nappal halvány pozit teszteltem.
2020. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ma elkezdtem barnázni, általában mensi előtt 2, 3 nappal így szokott jelezni. Szóval valószínűleg holnap vagy holnap után meg fog jönni. Egyébként 30-ára vártam a mensit.
2020. febr. 24. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!