Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hova lesznek a kérdezők ebben...

Hova lesznek a kérdezők ebben a témában?

Figyelt kérdés
Máshol leírják mi lett velük. Itt naponta van 10 lehetek e terhes kérdés. Kapnak választ, de 2 hétig itt sírnak majd utána szimplán eltűnnek, nem írják le lett e gyerek. Miért? Másnak segíthetnének megnyugodni... az én esetem is meglett kérdezve bár összetetted, de nem írta le végül mi lett vele. Pedig engem megnyugtatna pl vele.

2020. febr. 22. 07:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdések kiíróinak nem az a fő céljuk, hogy a válaszolókat megnyugtassák.

Ők maguk akarnak a válaszoktól megnyugodni.

2020. febr. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

En is de utalom amikor olvasok 1-1 regi kerdest es egy ideig irogat a kerdezo aztan puff eltunik es pont a vegkifejletet nem irja le... Mint egy befejezetlen film 😃

En a sajat kerdeseimnel mindig leirom h mu lesz a dolog vege...

2020. febr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ezt én is utálom, főleg mikor le is írják, hogy majd jelentkeznek, hogy mi lett, és hiába írsz oda nem reagálnak.

Persze vannak kivételek is, akik tényleg megírják, de több az aki nem.

2020. febr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne gyerek a sok "lehetek terhes, ha..." kezdetű kérdésből, akkor megírnák.

De mivel nem terhesek, ezért nem is foglalkoznak azzal, hogy megírják. Vagy kb.mindenki azt írta neki, hogy nem pozitív a tesztje de ő mégis behaluzta a pozitívat, aztán meg pofára esett.

2020. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jó, ezek szerint nem csak engem érdekel. Tényleg van aki megírja de kb a 10 kérdezőből 1re jellemző. A befejezetlen film hasonlat nagyon jó. :D


Köszi a válaszokat, mentek a zöld kezek

2020. febr. 22. 12:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaj, ne is mondd, folyamatosan ugyanebben a cipőben járok/tam. Én több ilyen kérdést is szépen "befejeztem" a saját tapasztalatommal, akkor is, hogyha évekkel ezelőtt tették fel, mivel, hogyha én rátaláltam, más is rákereshet ugyanígy.

Szerintem sokszor szimlpán nem lesznek terhesek, és akkor a csalódottság miatt már nem jönnek vissza a kérdésükhöz. Vagy pedig tényleg az van, amit valaki írt, hogy nem érdekli őket, hogy majd később valakinek hasznos legyen a válasz, hanem csak instant megkönnyebbülést akarnak szerezni a kérdés kiírásával.

2020. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én azért bizok abban hogy akik féltek hogy terhesek lettek e ők azért nem írnak mert nem lettek, úgy meg annyira már nem érdekli a téma.

Míg akik mondjuk a tesztekkel kérdezősködnek remélem nekik meg már összejött..

2020. febr. 23. 08:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Még egy dolog... lehet sokan azért se írják meg, hogy mi lett mert:

Pl nem egy kérdést követek ahol többen is írták a "írd meg mi lett" szöveget, a kérdező megírja és rajtam kivül senki se ír oda, lehet hogy elolvassák de a kérdező ezt honnan tudná? Így ha nincs a kérdéseknél egy hasonló ember mint én (mert gondolom nem csak én vagyok ilyen lelkes) és a kérdező rá néz, hogy írt-e valaki arra hogy mi történt vele, azt látja hogy senki se írt ergo nem is érdekelte őket, igy legközelebb meg se írja.

2020. febr. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!