Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kiírt 3 perc után a terhessé...

A kiírt 3 perc után a terhességi teszten egy csík volt, kb félóra múlva még egy halvány. Egy hete késik, sosem késett még egy napot sem. Volt még valaki így? Örülhetek?

Figyelt kérdés

Még csak most álltunk rá a babaprojektre, nem gondoltam, hogy elsőre összejön,de nekem még sosem késett, és most már egy hete.

Ma reggel teszteltem, és igaz hogy elsőre nem, de fél óra múlva ott volt még egy halvány csík.

Járt más is így?


2020. febr. 22. 07:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Időn túl ne nézegess tesztet mert az nem mérvadó eredmény! Időn túl van ki kell dobni!
2020. febr. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem mérvadó. Csak az a két csík számít két csíknak, ami időn belül jön ki. Ha nem jön megy csinálj másik tesztet.
2020. febr. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Száradás után megjelenik a reagens helye. Nem kell 3 perc után foglalkozni vele, negatív a teszted.
2020. febr. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Mutass képet.
2020. febr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Ez a száradás helye kikészít.Millio tesztet csináltam már,de SOHA nem volt se szellemcsík se száradási csík 2 nap után sem!Ezt valamelyik értelmiségi kitalálta,aztán a többi meg megy utána.Ha kijott még egy csík akkor terhes vagy!Nrkem is volt ilyen és csak akkor jott ki második mikor terhes voltam.
2020. febr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Hat nem tudom.. azert 1 het keses utan mar nem idon tuli halvany pozi lesz a teszt... Még akkor sem, ha eserleg picit kesobb volt az ovu. Holnap reggel ismetelj a legjobb lenne egy digitális cb-vel.
2020. febr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha sose késett, akkor egy hét után már erős pozi lenne....szerintem nem vagy terhes. Inkább ráállt az agyad a babatémára.
2020. febr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Iagzából nem vártam, hogy elsőre összejöjjön, így nem állt rá az agyam sem, de számomra ez új dolog, hogy késsen ennyit, mert soha 1 napot sem késett.

26 vagyok, több mint két éve abbahagytam a fogamzásgátlót, mindig volt peteérésem, nincsenek egészségügyi problámáim, így az esély teljesen meg van.

Nem bánom, ha nincs baba, lesz később, de akkor legalább menstruáció legyen :))))

2020. febr. 22. 08:47
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Pedig ha sosem kesett akkor megis csak a "raallt agyad szorakozik veled", hiába mondd mast a szád. Sajnalom de tényleg jonni fog a babo.
2020. febr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Utolso! Miert sajnálod hogy jonni fog a baba?
2020. febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!