Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most eléggé megijedtem....

Most eléggé megijedtem. Lehetek terhes úgy, hogy vérzek?

Figyelt kérdés

Nem emlékszem hogy mikor voltam együtt a párommal a hónapban. 5 napja "megjött" de főleg barna volt és ami nagyon furcsa volt, hogy nem kellett gyógyszert bevennem, pedig ilyen szinte tini korom óta nem fordult elő. Holnap kéne elmúlnia, már nagyon gyengén vérzek, semmi probléma nem volt, nem is gondoltam terhességre mostanáig. Elmentem ma reggel zuhanyozni és a semmiből brutál erős hányinger tört rám, majd kb 20 mp múlva mindenféle öklendezés nélkül kihánytam mindent amit reggelire ettem. Ezután mintha nem történt volna semmi, elmúlt a hányinger, rosszul nem is voltam eddig sem.

Nem akarok bebeszélni magamnak semmit, csak arra vagyok kíváncsi, hogy létezik-e ilyen, hogy vérzés jelentekzik terhesség közben. Ez a hányás még korai lenne ugye? Azért furcsa, mert egyáltalán nem vagyok hányós típus, nagyon ritkán szoktam. A reggelimmel nem hiszem hogy bármi gond volt.


2020. febr. 22. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, van akinek megjon 1-2x terhesseg elejen.
2020. febr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Nem hinném hogy terhes vagy. De hogy megnyugodj, csinálj tesztet.
2020. febr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a terhesség alatt jelentkező hányinger nem enyhül a hányástól. Én örültem volna neki, őszintén, de sajnos hiába hánytam reggelente, ugyanúgy émelyegtem és rosszul voltam egész nap. Szerintem csak elrontottad a gyomrod valamivel, a hirtelen jelentkező hányás is inkább erre utal.

Terhesség nélkül is előfordulhat változás a ciklusodban, színben és intenzitásban is.


Mondjuk az nekem nagyon furcsa, hogy tinikorod óta gyógyszer nélkül nem tudod átvészelni a menstruációdat, ez semmiképpen sem természetes és normális. Az endometriózis és a PCO tipikus tünetei a fájdalmas menstruáció, én ezzel mindenképpen orvoshoz mennék.

2020. febr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!