Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek is ilyen tünetek...

Lernen kérdése:

Nektek is ilyen tünetek voltak? Lehet ez terhesseg jele?

Figyelt kérdés
11 napja voltam egyutt a parommal es 1 napja teljesen olyan tuneteim vannak mint menstruáció elott szokott lenni es majd csak marcius 2an kene megjonni, tehat meg nem kene jelentkeznie menstruacios tuneteknek mert a nem vart elott 4-5 nappal nappal szoktak jelentkezni. Mellfeszules, alig lehet hozzaerni olyan erzekeny, pattanasok(amik csak nem vart elott szoktak jelentkezni par nappal amugy soha), alhasi szuras szeru gorcsok, a hanyingerrol, szedulesrol, allando ehsegerzetrol, egesz ejszakai vizelesi ingerrol nem is beszelve...Szerintetek lehet terhesseg jele? Volt akinek ilyen tapasztalata volt?
2020. febr. 22. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 11 napja volt az aktus. Ha 7-8 hetes terhes lennél max akkor lenne tüneted.
2020. febr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek Pms tünetek is egyben. Ha nem jön meg, tesztelj.
2020. febr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hany naposak a ciklusaid? Most én is ebben a cipőben járok. Nekem 28 naposak a ciklusaim, ovu előtt is voltunk együtt a párommal ovu napján is,illetve utánna is. Nekem is vannak furcsa tüneteim egy pár napja. A hasam alja szurkál,illetve olyan "mindjárt megjön érzés" illetve társul e mellé krémes fehér folyás. 9 napom van még a kövi mensimig,az nekem is márc 2-an van. Azt mondják ez még korai,tehát max a beágyazódást érezzük ha az. Vagy pedig lehet csak tényleg pms. Ha szeretnél Babót akkor drukkolok!
2020. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nalam is ugyan ez a helyzet kremes feher folyas van. 29 naposak a ciklusaim.
2020. febr. 22. 21:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem semmi tünetem nem volt, amikor terhes lettem, pedig nagyon figyeltem magam.
2020. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!