Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek így mi a helyzet?

Szerintetek így mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Öt héttel ezelőtt annyira elkapott minket a hév a férjemmel, hogy az aktus legelején kb 20mp-ig nem védekeztünk és csak akkor rajta fel az óvszert, miután szóltam. Tényleg nem lehetett több 15-20 mp-nél.

Várt mensi első napján csináltam tesztet, negatív lett, megjött, elmúlt és akkor is csináltam egyet, ami szintén negatív.

Lassan belekezdünk a babaprojektbe, viszont most még nem lenne alkalmas.

Szerintetek így kizárható a terhesség? Semmi tünetem sincsen.


2020. febr. 22. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?15?
2020. febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
27.😅
2020. febr. 22. 19:16
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem olyan könnyű már manapság teherbe esni, nem úgy megy mint az influenza, hogy elég ah rádtüsszentenek.

Eza modern világ átka, és a modern élelmiszereké, a legtöbb ember hormonhiányos. Meg a nők fele policisztás petefészkű (PCOS).. Majd csodálkozol még nagyokat, hogy miért nem sikerül hónapok alatt se.


Én azon csodálkozom, hogy az emberek hogy nem jönnek erre rá, és ebből milyen jól megélnek a fogamzásgátló forgalmazók.


Én már harminc elmúltam a barátnőm pedig húsz, semmit se használunk több mint fél éve, és ki sem veszem a végén, mégsincs gyerek (igaz nem is tervezzük, de ha jönne sem lenne gond).

Szóval magamból indultam ki, és nem vonom kétségbe, hogy persze biztos van olyan is akire ha csak ránéznek már ikrei lesznek.

Ha mégsem jönne nálad a "csoda" én javaslom, hogy irass fel a dokival sárgatest hormon tablettát, és egyétek a folsavat kilószámra...

2020. febr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
2: az IQd is annyi. Ne szaporodj inkább.
2020. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Komolyan...menstruáció mellett ma már mindenki terhességre gyanakszik? .....nem...nem vagy terhes.
2020. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én ezt inkább úgy értelmezem,hogy szeretnél teherbe esni,nagyon. Amivel nincs is semmi baj,de attól a tény az tény.

Biztos vagyok benne hogy nem vagy terhes.

Sajnálom.

2020. febr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves 3.

Némiképp igazad van..nehéz teherbe esni manapság. Nekem mégis sikerült elsőre,pedig 36 vagyok. Elárulom a titkot. Soha életemben nem szedtem fogamzásgátlót,illetve semmilyen hormon tartalmú gyógyszert. Mert hogy szerintem ez(is) a probléma. Amint elkezd az ember szexuális életet élni,rögtön rohan fogamzásgátlóért. Mint pl a húgom. 15 évesen már fogamzásgátlót szedett..sosem lehet gyereke.

2020. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Jah persze, 7es. Csak és kizárólag ezen múlik. Még szerencse, hogy te szent vagy.
2020. febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as.

Ha tudnál olvasni akkor talán láttad volna hogy azt írtam 'ez is' a probléma!

És ez egy nagyon hülye hozzáállás,mi az hogy szent!? Azért mert vigyázok magamra??

Igazad van,mindenki úgy teszi tönkre magát ahogy akarja. Hajrá!

2020. febr. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

Csak azt mondom, hogy a lőtéri kutyát nem érdekli a prédikációd. Nem ez volt a kérdés. Az meg aztán pláne nem érdekel senkit, hogy vered a melled, hogy a húgod meddő, te meg nem. Mert ennél aljább megnyilvánulás a világon nincs.


De tényleg, legyél büszke, hogy nem szedtél fogamzásgátlót. Ez minden, amit elértél ebben az életben.

2020. febr. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!