Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Már 4 napja késik a mensim de max mindig 1 napot késett. Most nagyon félek, mert nem használtam gumit együttlétkor, de már egy éve így csinálom, gyogyszert sem szedek, de sosem mennek el belém. Viszont ugy tudom az elovaladektol is lehet teherbe esni. Szerintetek mennyi ennek az esélye? Nagyon félek...

2020. febr. 22. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem félhetsz eléggé,ha igen, védekeznél rendesen!!

Persze hogy lehetsz terhes!

2020. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Davandaa válasza:
100%
Igen jól tudod az előváladéktól is teherbe lehet esni de ennek nagyon kicsi az esélye. Ne pánikolj be egyből, de ha továbbra sem jön meg akkor vegyél egy terhességi tesztet.
2020. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha sosem mennek el beléd, akkor a nemi betegségektől sem félsz, nemhogy a terhességtől! Vegyél egy tesztet.
2020. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

On: igen, lehetsz terhes. Az esélye kisebb, mintha elmennének(???) benned, de van esély rá.


Off: csak jó tanácsként. Úgy értelmeztem, hogy több emberrel is van szexuális viszonyod. Nagyon jó lenne, ha óvszerrel védekeznél!! Még a nemkívánt terhességnél is komolyabb következményei lehetnek a dolognak. Csak egy példa: HPV fertőzés, ami okozhat méhnyakrákot is. Nem játék az egészséged.

Ha rosszul értettem, bocsi az offért.

2020. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg is érdemelned a nem kívánt terhességet ha ekkora barom vagy . :/ viszont az új élet sorsa miatt nem kívánom!
2020. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
50%
2020. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Lehetsz terhes. 50%
2020. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!