Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miben más egy olyan ciklus...

Miben más egy olyan ciklus ahol elmaradt a tüszőrepedés?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy pl volt lh csúcs de nem tudott a tüsző megrepedni akkor annak van valamilyen tünete a luteális fázisban?


Konkrétan nekem mindig szokott fájni a cicim ovuláció után, de most egyáltalán nem fáj ezért arra gyanakszom hogy nem is volt meg az ovuláció. A hőmet a munkám miatt nem tudom mérni sajnos, ezért is érdekel hogy van e más jele ennek?



2020. febr. 23. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmiben. Annyi, hogy késhet a mensi miatta, mert a szervezet akár napokig is próbál repeszteni, pl ilyenkor az lh teszt is folyamat poziközeli. Nekem 8 napot késett az ovumentes ciklusban. Én talán végig úgy éreztem, hogy ovum van, fájt szúrt a petefészkem, de a folyás pl elmaradt. Mensi idején már elegem volt, mert társult a pms tünetekkel. Alig vártam, hogy megjöjjön.
2020. febr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nalam nem volt tünete
2020. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!