Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik nemvárt előtt teszteltek...

Akik nemvárt előtt teszteltek pozitívat, ők mindenképpen éreztek is terhességre utaló jeleket?

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Max csak beképzelték, és nem bírtak várni.
2020. febr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Hát én nem beképzeltem...egész nap émelyegtem mint aki részeg...és semmitől nem lett jobb, ebéd után ültem melóban és jól megszédültem...már ne is haragúdj de ilyen pms tünetem sose volt előtte. Pozi is lett a teszt. Ha a hcg már termelődik, akkor lehet tünet is. És az már terhességi tünet ami miatt pozi lesz a teszt is.
2020. febr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem éreztem semmit. A 12. dpo-n teszteltem pozit, de csak a 7-8. héten jelentkeztek tünetek, mint az émelygés, aluszékonyság, mellfeszülés.

Nem a jelek miatt teszteltem, hanem mert volt vagy 20 netes tesztek. :)

2020. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én kb már a beágyazódás utáni naptól éreztem. Nagyon szédültem;iszonyatosan álmos és fáradt voltam;a savanyút kívántam. Két nap múlva csináltam egy tesztet,ami a nemvárt előtt egy héttel volt;persze pozitív lett,ráadásul nem is reggeli vizeletből.

Szóval igenis van,aki szinte rögtön megérzi a hcg-t a szervezetben,akármennyire kevés is még az elején.

2020. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szintén🖐️ olyan rosszul voltam, hőhullámok, szédülés, hanyinger.. Nekem mensi elott ilyenek sosem voltak..ezert is batorkodtam elotte 3 nappal tesztelni, es + lett 🤗
2020. febr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13. dpo-n tezsteltem, mert feszült a hasam, de nem úgy, mintha meg akarna jönni. Pozitív lett. Ez volt az össz tünet, semmi más nem volt. Ez is csak aznap.
2020. febr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!