Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rózsaszín folyás 8dpon,...

Rózsaszín folyás 8dpon, jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Volt már két kémiaim, ott is, az elsőnél vérpötty, a másodiknál barnázás volt a 8dpon.


Tegnap este együtt voltunk, reggelre kicsit maszatoltam, de rá fél órára el is múlt.

Most egy fél órája ismét elkezdte, nem olyan erősen, mint a mensi, de erősebb volt mint a maszatolás, de ez is elmúlt, csak 10 percig véreztem, azóta semmi

Nem görcsölök egyáltalán


Lehet, hogy baba lesz? Lehet vele összefüggésben?

Nem szokott semmi előjele lenni, ha megjön, se görcs, se barna, tényleg semmi..



2020. febr. 23. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit . Ha menni akar menni fog ..
2020. febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Mivel nem az első alkalom erős a gyanum, hogy progeszteron hiányod van, ezért sem marad meg a terhességed. Orvos?
2020. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Látott orvos. Lett csinálva hormonpanel.

Inofolicot ajánlotta


Látom nem érted... csak és kizárólag akkor volt maszatolás, ha utána pozi lett a tesztem. Ha se kémiai, semmi nem jött össze, akkor viszont semmi maszat. Azok biztos a beágyazódástól voltak. Máskor nem szoktam se maszatolni se pecsételni, hanem hajnalban elönt a vér.

2020. febr. 23. 17:44
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha progi hiány lenne, minden hónapban maszatolnék mensi előtt, nem?
2020. febr. 23. 17:46
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Terhes vagy.☺☺☺
2020. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Ha ilyen okos vagy és ennyire ismered a tested jelzéseit akkor minek irsz ki kérdést . ? Meg a végèn a válaszolók lesznek a rosszak . Buta ember vagy.
2020. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy eddig nem volt előjele a mensinek nem jelenti azt, hogy most sem lesz. Tehát lehet a maszatolás a mensit jelzi.

Lehetséges a vérzés azért is, mert próbálna beágyazódni, de nem tud, és ezért vérzel.

Ha arra gondolnál, hogy a beágyazódásos vérzésröl lehet szó, az csak nagyon pici barna folyás ami amúgy elég ritka. Azért van valakinek mert a beágyazódás során a pete megsért egy eret ami minimálisan vérzik. Tehát 2x-i vérzés nem lehet tőle. Főleg nem rózsaszín.

De ettől függetlenül remélem hamarosan babás leszel.

2020. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2020. febr. 24. 05:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Elmúlt azóta a maszat?
2020. febr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Azóta meg is jött. Felírtam a naptáramba, mert ilyen még nem volt..

Az első kémiai full felborította a ciklusomat, előtte percre pontos ciklusom volt, 30 naposak.


A kémiai után 30-37 nap, össze vissza



Ez volt az első 28 napos ciklusom az elmúlt másfél évben, hátha az előző havi kémiai helyrerakta

2020. febr. 26. 04:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!