Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan, hogy a nő,...

Létezik olyan, hogy a nő, vagy anyuka akar gyereket még nem jön össze, meg van az időpont a nőgyogyászhoz lombikprogram miatt, nőgyogyász vizsgálatkor megállapitja, hogy teherbe esés sikeres és meg történt, nem terevezet lett a baba?

Figyelt kérdés

2020. febr. 24. 07:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Mi van?
2020. febr. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Kicsit zagyva amit írsz, inkább az jellemző, hogy előtte levő ciklusban sikerül spontán teherbe esni, mivel már nem görcsöl rajta az ember, hiszen tudja, következő hónapban nagy esély van a csodára :D


3 ismerősöm is előtte tesztelt pozit, pedig már mentek volna a lombikra. Az egyik a sógornőm.


Ez csupán az elengedés miatt van.. pl én is akkor lettem kétszer is terhes mikor beletörődtem, hogy majd fél év múlva jöhet (pl gyógyszert kellett szedjek, hogy helyrejöjjek és doki mondta fél év a hatása utána pikk pakk terhes lehetek) Gyakorlatilag a harmadik hónapban terhes maradtam, mert tudtam, hogy MAJD lesz sikerünk. Kell egy másik cél ami miatt egy kicsit elengedi az ember, no nem örökre, hanem tudat alatt benned lesz, hogy na majd akkor sikerül :D Tuti van benne valami egyébként....

2020. febr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a kérdés az, hogy valakivel megtörtént e már hosszú próbálkozás után, hogy minden előjel nélkül a nőgyógyásznál derült ki, hogy terhes.


Biztos van ilyen


Amúgy sokat segít a mondattagolas, a pont a mondát végén és a nagybetű a mondát elején....

2020. febr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Lefordítom:

Van-e olyan nő, aki szeretne gyereket, de nem jön össze, és már a lombikra készülnek, mikor a program előtti vizsgálatkor kiderül, hogy spontán (és nem nem tervezetten) sikerült a baba?


Remélem, jól értelmeztem a kérdést.

Igen, én így születtem. Pontosabban nem lombikprogram előtt, hanem HSG-re kellett volna menni anyunak, de már én úton voltam.

A munkatársaméknak viszont a kiírt lombik előtt jött össze természetes úton a baba.

Szóval lehetnek ilyen "csodák".

2020. febr. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem készültünk lombikra, de 2 év sikertelenség után éppen azért indultam UH-ra, hogy aztán megbeszéljük az átjárhatósági és egy diagmosztikus lapar időpontját. A doki ragaszkodott a teszthez előtte, én meg mondtam neki, hogy hát tiszta lökött, ugyan hogy lehetnék már terhes?

Egy nagyon halvány teszttel a kezemben és kb sírva mentem a vizsgálatra.

2020. febr. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Barátnőmmel megtörtént, bár nem lombik előtt álltak, hanem inszemináció előtt.Több év sikertelen próbálkozás, és egy vetélés után inszemre készültek, mát megvolt hozzá minden, amikor az utolsó vizsgálaton kiderült hogy terhes.
2020. febr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Van olyan,hogy teherbe esés nem jön létre és mire a nő lombik miatt megy nő gyogyászhoz később,addigra kiderül,hogy mégis terheség lett? Lombikra megy a házaspár,de kiderül,hogy nem kell arra menni,mert természetesu ton beavatkozás nélkül a baba összejött,nem vették észre.
2020. febr. 24. 08:10
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigi összes válaszoló igennel felelt a kérdésedre!
2020. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

Létezik.

De hát aki lombikra megy, az tervezi a terhesség. Nem lesz azért nem tervezett. 😅

2020. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kihámoztuk mit akarsz, csak azt nem vágom miért került oda ez "nem tervezett lett a baba". ...
2020. febr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!