Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek volt olyan menstruác...

Valakinek volt olyan menstruáció előtt 2 nappal ragadós fehér folyása van? Tesztjeim elvileg halványak nem egyértelműen pozitív 2 csikós az 1ik eléggé halvány Ma pl émelygek Egesznap fáradt vagyok nagyon olyan érzésem is van hogy mindjárt megjon

Figyelt kérdés
2020. febr. 25. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Várd meg a két napot csak akkor tesztelj. Ezért nincs értelme teszteket lövögetni a kimaradt vérzés előtt.
2020. febr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Nincs meg terhes tüneted . Beképzeled magadnak . Komolyan ennyi hülye ember van ? Pfuuu :( mi a francert hiszi azt mindenki,hogy kb aktus utan ő mar szédül hány... Meg tesztelgettek nem várt előtt napokkal . Kicsit nem.beteges ? Lehet a sok hülyeséggel szédülsz.
2020. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Nem hányok.. Émelygés az teljesen más mint a hányás te se tartsd magad okosnak ha ilyen szavakat nem tudsz megkülönböztetni.
2020. febr. 25. 19:46
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Pedig a bunkó modorán kívül teljesen igaza van.
2020. febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
igen bunkó modorom van . De ez van. Nyers vagyok . Egyébként általánosítottam csak . Ha valaki azt írja neki pont így kezdődött a terhességge akkor te attól terhesebb leszel ? Nem hinném. Árra nem gondoltal valami fertőzésed van esetleg? 😑 bár ha nincs szaga akkor oke. :)
2020. febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!