Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ikres anyukák, ti megéreztétek...

Ikres anyukák, ti megéreztétek, hogy nem egy baba van a pocakotokban?

Figyelt kérdés
Ha igen... és van viszonyítási alapotok 1 babás terhességhez képest, akkor milyen különbségeket tapasztaltatok? Vagy mik alapján gondoltatok arra, hogy ikret vártok? És végül: mikor láttátok őket először? :)

2020. febr. 25. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi különbséget nem éreztem csak miután már ultrahangom volt és tudtam hogy 2en vannak. Mikor nagyobbocskák voltak (kb 6 hónap) akkor volt nekem teljesen más mint 1 babóval
2020. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elején biztos, hogy nem lehet különbséget felfedezni.


Ikrekkel lettem először terhes, sajnos 9 hetesen vége is szakadt. Kb semmi tünetem nem volt még a pms tüneteim sem jelentkeztek, 6 napja késett mire szembe jutott, hogy nincs mensim.


Mikor egy babával lettem terhes már 5 nappal nem várt előtt émelyegtem megállás nélkül.

Nyilván a későbbiekben már nagy a kúlönbség inkább onnantól, hogy érzi a kismama a mozgást :)

2020. febr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy éreztem! Máig nem hevertem ki a sokkot 😂 Májusban lesznek 3 évesek... Semmi különbséget nem éreztem az első, egyes terhességhez képest, illetve de, sokkal jobban birtam.
2020. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De érdekes, köszönöm szépen a válaszokat! :D Még jöhetnek kommentek, kíváncsi vagyok! Olvastam olyat, hogy ha a nem várt napján nagyon hamar nagyon erős pozitív a teszt, akkor van esélye, hogy ikrek.. Ez nálatok hogy volt? Csak legenda? Igaz, hogy sajnos sokszor szívódik fel az egyik baba.. Ebben az esetben ez teljesen jelentéktelen dolog lehet.
2020. febr. 25. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. A tesztre ellenpélda én vagyok. Nekem a nem várt napján negatív tesztem volt ami 10es érzékenységű, miközben tudom (követtük) középidőben volt ovum.

5nap késésnél csak én láttam a csikot a tesztemen. 8 napnál már más is. A mérések is igazolták hogy középidős babók

2020. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel csak 4 nap késéssel teszteltem, az ikrekkel a nemvart napján délután és nagyon erős pozitív volt, de nem gondoltam bele, hogy ikrek.


Nekem amiben másabb volt, hogy az első terhességem alatt végig jól voltam kirándultunk, utaztunk, buliztunk. Az ikrekkel (1,5 év van a gyerekek között), birzasztoan rosszul voltam, minden nehézséget okozott.

2020. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem várt napján nem volt erős csíkos a teszr, pedig hármas ikreink vannak és inszemináció volt, így a nap is biztos. Nekem nem volt nagy különbség az egyes és hármas terhesség között, nem is éreztem meg előre, hogy többen vannak. Kb 20.héttől éreztem, hogy több baba van.
2020. febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!