Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék, vagy nincs rá...

Terhes lennék, vagy nincs rá nagy esély?

Figyelt kérdés

Olvastam a beágyazódási vérzésről, ami elvileg a mensi előtt egy héttel jelentkezik és csak 1 napig. Nekem vasárnap-kedd között kellene valamikor megjönnie, tehát 2-4 nap múlva.


Ezen a héten kedden azonban volt egy napos barnázásom, azt hittem, meg fog jönni. De másnapra elmúlt. Aznap még görcsölt picit a mehemnel, de nem erősen, inkább tompán.


Gumival vedekezunk mindig, eddig sosem szakadt ki. Viszont a hónapokban többször szexeltunk részegen (szülinapi bulik stb), és most tartok tőle, hogy talán akkor kiszakadt, csak nem vettük észre? Vagy esetleg arra tudok gondolni, hogy valamelyik előjáték közben is teherbe tudok esni, amikor fogdossuk egymás nemi szervet és mi van, ha úgy nyultam magamnak oda, hogy előtte a barátom péniszét fogtam?


Tudom, kicsit nevetséges vagyok, de eléggé beparaztam ettől az egy napos Barnazastol.


A mellem ugyanúgy fáj, mint máskor (pms tünet), ebben nincs különbség. A kell fájdalom is akkor kezdődött kb, mikor ez a vérzés volt, azóta fáj jobban.


Nem tudom, lehet én vagyok paranoiás, hogy kiszakadt a gumi és nem vettük észre vagy hogy előjáték közben történhetett baleset... De mindenesetre eléggé aggódom most.


2,5 éve vedekezunk gumival (illetve volt egy 8 hónapos időszak, amikor tabiztam), eddig sose szakadt ki. Nem tudom, eléggé dühös vagyok most magamra h miért nem voltam figyelmesebb


2020. febr. 28. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:
71%
Nem hinném. Viszont nézz utána a teherbeesés menetének és a védekezés helyes módjának, borzasztó ha egy fiatal nő ennyire nincs tisztában a teste működésével.
2020. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!