Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az ovulációs teszt még...

Ez az ovulációs teszt még negatív, ugye?

Figyelt kérdés

[link]

Ez az első cikluson, hogy használok ovu tesztet (Facelle -Rossman).

Rövidebbek a ciklusaim (23-25 naposak) A gyengébb csík tegnap a 8. napon készült, az erősebb ma, a 9. napon. (Mindkettő du. 3/4 6-kor).

Mit javasoltok? Teszteljek holnap délelőtt is egyet, vagy várjam ki a 24 órát?

Nem tudom a mai mennyire van közel a pozitívhoz, de nem szeretnénk lemaradni a megfelelő pillanatról a párommal. :)

Köszönöm előre is a válaszokat!



2020. febr. 28. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez negatív még.

Én holnap délután de nem túl későn csinálnék tesztet. És ugye holnapután is még,amíg egyértelmű negativot kapok a pozitív után.

Szerintem ma is legyetek együtt és esetleg holnap vagy holnapután is.

2020. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól írja az első, ez még negatív, szerintem holnap után lesz pozi, tesztelj még délutánonként. És hajrá :)
2020. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi csajok! :)

Ez a mai: [link]

A háromszög ablakban sötétebb a csík, mint a másikban, de nem vastagabb.

Ez már pozitív?

2020. febr. 29. 16:30
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Holnap kiderül, ha holnap halványabb lesz akkor igen a mai pozi. Én mondjuk pozinak látom :) Sajnos általában egy nappal később derül ugye ki :) bár az is jó mert a negatív nap is nagy esélyű. Legyetek csak együtt.
2020. febr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok

Szerintem is pozitív a mai. Holnap is csinálj egyet, előfordulhat hogy két napig pozitív a teszt. De az utolsó pozitív teszt után 12-36 órával van ovu. Így érdemes próbálkozni 🙂

2020. febr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Így állunk ma: [link]

Szerdán este voltunk együtt (de az még tuti korai volt), azóta sajnos csak ma kb. fél órája. Délelőtt éreztem egy pici szurkát az alhasamban, lehet hogy akkor lökődött ki a petesejt, nem tudom.

Tegnap délután 3 körül teszteltem, ma viszont délelőtt 10 körül lőttem el a tesztet, mert kicsit ráparáztam, hogy tegnap este nem jött össze a szex, és féltem, hogy már halványodni kezd a tesztcsík. (Tudom, tudom ezen ne görcsöljek.)

Én nem látok különbséget a tegnapi meg a mai közt, nekem mindkettő jónak tűnik.

Egyébként az mit jelent, hogy két napig is pozi?

Köszi! :)

2020. márc. 1. 13:24
 7/12 anonim ***** válasza:
12 órán át tarthat az LH csúcs ezért két napig találkozhatunk pozival. Amúgy mai szex tökéletes. A kilökődés a negatív napon történik. Mai teszted pozi, én erősebbnek látom a tegnapinál. Hajrá hatha sikerrel is jártok :)
2020. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

[link]

Mai már nagyon halvány, így azt gondolom jókor voltunk együtt: a 4. teszt készitése után kb. 2-3 órával.

Akkor ezek szerint ma volt ovu, azaz kb. két hét múlva (16-an) lehet terhességi tesztet használni?

Köszi! :)

2020. márc. 2. 17:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen két hét múlva próbálhatod a tesztet :) szorítok :)
2020. márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen így van két hét múlva tesztelhetsz ha nem jön meg. De ma még próbálkozhattok ha szeretnétek.
2020. márc. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!