Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett így peteérésem?

Lehetett így peteérésem?

Figyelt kérdés

Ciszta ellenőrzés miatt voltam orvosnál, a ciklusom 15. napján.

A ciszta megvolt még a jobb petefészkemben, a balban nem volt domináns tüsző. Viszont az ovulációs tesztem előtte lévő napon, kora délután egyértelműen pozitív lett, aznap este volt bal oldalon, és alhasban diszkomfort érzetem. A nyálkahártya 9 mm volt.


2020. febr. 29. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetett igen. Lehetséges hogy pont az Uh előtt történt meg az ovuláció, emiatt már nem látszott domináns tüsző.

Nem kérdeztél rá, hogy történhetett e ovuláció? Utána például látszik az uh-n folyadék a hasüregben, ez is jele hogy megtörtént.

2020. febr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csináltam a vizsgálat után is egy tesztet, az már negatív lett. Gondolom, csak nem emelkedne-csökkenne az lh ovuláció nélkül...

Az orvos nem tért ki erre. Őt csak a ciszta érdekelte. Én meg nem kérdeztem rá külön.

2020. febr. 29. 11:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer én is akkor voltam uj-n amikor volt a “diszkomfort” erzes, de latszott uh-n az osszeesett tuszo es folyadek
2020. febr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!