Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a vér és hormon, valamint...

Ha a vér és hormon, valamint a sperma eredmények is jók, mi a következő lépés? (kicsit hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Egy éve tervezzük a babát, de nem jön. Fél éve volt már egy nagylaborom, tökéletes értékekkel (tsh, máj, progeszteron, stb minden tökéletes), férjemnek sperma vizsgálata szintén tökéletes értékeléssel.

Ettől függetlenül nem jön a baba. Nincs PCOS-em szerencsére, se IR-em, mindent vizsgáltak.

Egy hónapja jutottunk arra a döntésre, hogy Tapolcára elmegyunk a Pannon Reprodukciós Intézetbe. Múlt hétre kaptuk a várva várt időpontot. Volt nekem vérvétel, amiből néznek mindenféle hormont, AIDS tesztet és Hepatitis tesztet, vizsgált az egyik doki ultrahanggal és manuálisan (friss p2-es méhnyakrák szűrés eredményt vittem, ezt azért nem nézte). Férjemnek sperma mintát kellett ott leadnia és szintén vettek tőle is vért.

A hónap vége felé lesznek kész az eredmények, akkorra kaptuk az új időpontot.

Ha valaki járt ott és minden eredménye jó volt, mi volt a következő lépés? Férjemnek majd csinálnak here ultrahangot, még ez a vizsgálat van hátra.

Ha nálam és nála is minden oké, akkor jön az átjárhatosagi vizsgálat? Egyelőre ezeket ott nem kérdeztük, mondta az orvos, ha a véreredmenyek meglesznek akkor beszélünk úgyis mindenről. De azért én félek.

Ha valaki tud valami tapasztalatrol beszámolni, annak nagyon örülnék.



2020. márc. 3. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

ezt meg csináltátok ?

Összeférhetetlenségi vizsgálat – (IN VITRO SPERM CERVICAL MUCUS INTERACTION TEST)

2020. márc. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia. Még nem. De gyanítom ha ez is ok lehet, akkor a P.R.I-ben erre is ki fognak térni.
2020. márc. 4. 02:58
 3/11 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam. Akkor beszélünk genetikai osszeferhetetlensegrol, ha van teherbe esés, de mindegyik vetelessel végződik. Na hát én konkrétan teherbe sem tudtam eddig esni sajnos. De mint mondtam, ott profi team foglalkozik velünk, szóval sok ezer párnak segítettek már, értik a dolgukat.
2020. márc. 4. 03:04
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia, átjárhatósági vizsgálat a következő, ebben biztos vagyok!

Jó tanács kerd altatásban, mert egy zsákbamacska. Nekem iszonyatosan fájt akkoriban.

Sok sikert neked 😊🙏

2020. márc. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Igen én is gondolom, hogy ez a következő lépés ha a hormonokkal minden rendben. De nem szeretném altatasban. Tudom, hogy azt mondják, hogy fájdalmas, de nem akarom, hogy ne tudjam mi történik velem. Azt hiszem, ha egyszer végre teherbe esek úgyis lesznek ennél sokkal kellemetlenebb dolgok is (szülés...). Valahogy mindent meg akarok élni a baba felé vezető rögös utunkon. Lehet bolond vagyok, de így érzem.

De hálás vagyok a tanácsodert és a kedves szavakert! Köszönöm!

2020. márc. 4. 08:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudok érdemben hozzászólni, de nagyon-nagyon szorítok, hogy mihamarabb jöjjön a picuri! Mi a kistesóra várunk évek óta, minden hónapban újra reménykedem, szóval ezt a részét átérzem... Kitartást Nektek!
2020. márc. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Drukkolok nektek! Tudom mennyire idegörlö, mikor minden hónapban azt várod, hogy ne jöjjön meg, aztán végük mégis megjon. Csalódott ilyenkor az ember és mindig az okokat keresi. De hiszem, hogy olyan nincs, hogy ne legyen gyerekünk és gyereketek 😊!
2020. márc. 4. 18:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia, mi is PRIsek vagyunk férjemmel 🥰2.lombik sikerült nekünk 🙏🍀nagyon drukkolok nektek 🥰💓
2020. márc. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! De jó! Gratulálok! Mennyi petesejt lett beultetve ha nem vagyok indiszkrét és hány baba lesz? Hányadik hétben vagy? Egy újabb sikersztori a PRI-ben 😊!
2020. márc. 5. 07:50
 10/11 A kérdező kommentje:
Oh, és mennyi időbe telt a vizsgálatoktol számítva, hogy terhes lettél? Mi volt a gond, amiért nem sikerült a baba? Mennyi ideig probalkoztatok, míg úgy döntöttetek, higy mentek a PRI-be? Bocsi a sok kérdésért 😊!
2020. márc. 5. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!