Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció kérdés (ovu alatti...

Ovuláció kérdés (ovu alatti pattanás)?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)


Tapasztalatokra lennék kiváncsi és egyéb infókra ezzel kapcsolatban:


Sajnos nálam gyakran előfordul, hogy nem reped meg a tüsző.

Most középidőben vagyok és kirügyeztem, mint a tavaszi cseresznyefa.

Eddig 3x volt ilyen, abból 2x lett kémiai a vége



Mitől lehet, hogy pattanásos leszek, ma volt tüszőrepedés? Mi lehet a kettő közötti összefüggés?


Vasárnap voltunk együtt, ha most van ovu akkor van esélyünk vagy engedjem el?



Akik pattanásosak ovukor, nektek mikor jön elő az első? Akkir van ovu, mikor már tiszta pattanás vagy akkor mikor az első megjelenik?

3 napja szúr a petefészkem, lehet még nem is volt ovu?



Segítőkész válaszokat előre is köszönöm :)



2020. márc. 11. 06:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne ovu tesztet használnod, akkor biztosan tudnád az ovu napját, szerintem az pontosabb mint a patik :)


Vasárnapi együttlétből lehet esély, de kicsi. Átlagban 2 napig élnek, de ugye 5 napig is képesek lehetnek, de ez ritka. 3 nappal még nem reménytelen bár én személy szerint elengedném gondolati síkon. Próbáljatok ma is együtt lenni.


Sok sikert!

2020. márc. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megpróbálom rávenni a páromat :))

Ovutesztet használtam már, nem voltam okosabb és mellette nagyon rágörcsöltem.

Csak fura, 19 hónapja próbálkozunk és csak 3 hónapban volt ilyenkor pati :/


Na mindegy, megpróbálom elkapni a páromat, hátha, bár az elmúlt egy hétben nagyon kuka szegény.. alig alszik, olyan mint egy élő halott

2020. márc. 11. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!