Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek e tesztek szerintetek...

Ezek e tesztek szerintetek negatívak vagy halvány pozitívak? 8 dpon vagyok 4 nappal a nemvárt előtt. Reggeli elsőből csinaltam 2 gólyahírt, délelőtt pedig egy predictort.

Figyelt kérdés

Képek :


1. kepkuldes.com/image/3YikR4

2. kepkuldes.com/image/3Yx0hN

3. kepkuldes.com/image/3Yup55


2020. márc. 11. 11:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

A predictor tuti pozitiv! Jo lesz ez, de ezzel ismetelj, hogy lasd erosodik e! Drukk!

Nekem mensi elott 4 nappal tokeletesen mutatta ez a teszt.

2020. márc. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Ma reggel csinaltam még egy predictort az első képen az van legalul .


1. [link]

2. [link]


szerintetek erősödött valamit ???

nagyon izulok :(

2020. márc. 12. 07:32
 23/29 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy igen.
2020. márc. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
erősödött.. :)
2020. márc. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
3 nappal menses elott csodalatos!!!!
2020. márc. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Persze, hogy erősödött! :)
2020. márc. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Jajj köszönöm szépen a válaszokat , de annyira bizonytalan vagyok mert nagyon sok rosszat lehet itt olvasni erről a tesztrol , csináltam gólya hírt is , de azon kb semmi nem látszik .. szerintetek ez lehet fals pozitív vagy ahhoz már elég erős a csik , hogy nem az ???? Kérlek segítsetek
2020. márc. 12. 09:49
 28/29 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Szinte kivétel nélkül mindenki azt írja, hogy pozitív!! Most mégis mit vársz még? Ne haragudj, de minek hergeled magad azzal, hogy nem biztos, hogy pozitív? 2 hét múlva menj el orvoshoz, addig meg ne stresszel magad...nem tesz jót se neked, se a gyereknek. Ne csinálj naponta 3-4 tesztet, mert csak bekattansz.
2020. márc. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Látom indítottál egy másik kérdést ugyanezekkel a kérdésekkel és képekkel.... Remélem, hogy akik ott azt mondták, hogy pozitív a teszt ( miért is ne lenne az?...itt is mindenki azt mondta) azoknak elhiszed végre. Amúgy gratulálok.
2020. márc. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!