Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív teszt?...

Szerintetek ez pozitív teszt? Predictor early, nem lehet szellemcsik vagy száradási?

Figyelt kérdés

1. [link]

felülről lefele . 8 DPO reggel, délelőtt , 9 DPO reggel


2020. márc. 12. 07:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, egyèrtelműen pozitìv! De elèg koràn teszteltèl, remèljük rendben lesz minden! 😉 Csak nagyon halkan gratulàlok! 😊
2020. márc. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Az utolsó mintha pozitív lenne! Nem látom pontosan, de van színe?

Összevetve mintha erősödött volna, de predictornál mostanság nem lehet tudni.

2020. márc. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az!
2020. márc. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen , rózsaszín a másidik csík és 3 percen belül jött ki
2020. márc. 12. 07:49
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért teszteltem egyébként ilyen korán , mert viszonylag későn volt az ovulációm 28 napos ciklusból 16 ik napon :) még 3 nap a nemvártig
2020. márc. 12. 07:56
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor pozitív valóban! Remélhetőleg elmarad a nemvárt, addig türelem, az biztos, hogy elindult valami!

#2

2020. márc. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Lányok !! Csináltam most délután is egyet , és ugye nem csak én látom higy erősödött ????!


[link]

2020. márc. 12. 15:25
 8/11 anonim válasza:

Határozottan! :)) dejóó!Nagyon szuper ilyet látni,szívből gratulálok!!


az első neked is alig látható volt?

Az enyémet szabad szemmel lehet látni úgy,mint itt az utolsó képeden,neked az elsőn.fényképen még nem adja annyira vissza. Nekem óramű pontos ciklosom mellett, most 6 napja késik, de én február 25.-én voltam ultrahangon,ahol látta a doki,hogy még csak most lesz ovulációm. Szóval ha volt peteérésem az csak később volt. És olyan több sebből vérző egészségügyi állapotban vagyunk a párommal,hogy ez egy isteni csoda lenne.. de nekem eddig ha nem volt semmi, akkor nem is volt semmilyen csík a teszten,se forgatva,se fényben, sem sehogy!

2020. márc. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jaj köszönöm nagyon aranyos vagy !!

Én nagyon szurkolok neked , hogy összejöjjön , írj mindenképp ha van fejlemény !! :))

2020. márc. 12. 17:28
 10/11 A kérdező kommentje:

[link]


Küldöm a mai tesztet is a többivel :)

2020. márc. 13. 07:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!