Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem varja februar 20....

Ki nem varja februar 20. -ara? Miujsag?

Figyelt kérdés

2020. márc. 14. 08:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Marmint , marcius 20. 😂🙈
2020. márc. 14. 08:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 21-re. Rájöttem, hogy fölösleges rágörcsölni, mert így csak beképzelem a tüneteket magamnak. Inkább várok türelmesen :) aztán lesz, ami lesz.
2020. márc. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Reni 28 ***** válasza:
Én is 20-ra nem várom, de nem tudom mi van most. Akkor fog másodjára kimaradni. Csináltam egy tesztet a késés 9.napjában,de negatív lett, gondoltam hogy az antibiotikum kavart be, amit előtte szedtem, de azóta sem jött meg. Kíváncsi vagyok mi lesz
2020. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 23-ra.


A.

2020. márc. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 21-ére nem várom, de nálam sajnos elég kevés esély van, endometriózissal műtöttek novemberben, azóta sem sikerült. Amiben tudok bízni, hogy a mellfeszülés ovulációtól addog szokott tartani, míg megjön, most pedig még el sem kezdődött.. hátha. Borzasztóan örülnék már neki. Nektek szorítok!
2020. márc. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!