Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a különbsèg a beàgyazòdàs...

Emily25 kérdése:

Mi a különbsèg a beàgyazòdàs ès a Menstruàciòs vèrzès között?

Figyelt kérdés

Ma van a 7.napom 1.beültetès utàn,ès èszre vettem ma hogy vèrzem,vagyis ùgy nèz ki ,kicsit barnàs ès csak a wc papìron volt pisilès utàn..szerintetek adjam fel vagy mèg ne??? Meddig tart ez?? Honnan tudhatom meg hogy ez melyik?? Közben nèha szùrò fàjdalmat èrzek anyamèhemben,olyan mint Menstruàciò alatt..

Köszönöm vàlaszaitokat



2020. márc. 17. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Az egyik létezik a másik nem. Nincs olyan h beágyazódási vérzés. Hormonprobléma miatti pecsételeés. Na az létezik.
2020. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
A menstruáció letezik, a beágyazódási vérzés nem.
2020. márc. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nagyon okosak vagytok!!

Az a barnázás, amely az esedékes menstruáció előtt 1 héttel jelentkezik és nem tart tovább egy napnál, un. beágyazódási barnázás. Azért is hívjuk így, mert ilyenkor ágyazódik be a megtermékenyített petesejt a méhnyálkahártyába. Illetve azért is történhet ilyenkor barnázás, mert ilyenkor egy nagyon rövid időre megemelkedik az ösztrogén szint és hirtelen egy pillanatra leesik a progeszteron szint, közvetlen mielőtt a sárgatest átvenné a progeszterontermelést. A sárgatest akkor veszi át a progeszterontermelést, amikor a megtermékenyített petesejt azt az üzenetet adja a szervezetben, hogy megtörtént a terhesség létrejötte és ezért mindenképpen meg kell tartani a méhnyálkahártyát.

Az volt a baj hogy nem tudtam megkülömböztetni mivel mèg sosem voltam terhes...de mindegy mostanra màr sikerült ràjönnöm

2020. márc. 17. 14:55
 4/11 anonim ***** válasza:
4%
Ha annyira beágyazódási vérzés hívő vagy, kíváncsian várjuk terhes leszel e ebben a ciklusban. Fogadjunk, hogy pont nem...
2020. márc. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Neeem...èn csak remènykedem,elvègre a remèny hal meg utoljàra

Sajnos sokaknak nehèz megèrteni ezt a helyzetet amiben vagyok

2020. márc. 17. 15:20
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

2x voltam terhes, nem volt beágyazódási vérzésem. De a környezetemben senkinek, sőt a nagy többség nem is hallott róla. Még az orvosom is azt mondta, ha ciklus közben barnázok, azt ki kell vizsgálni, mert az nem normális.

Ne haragudjy ha ezek után nem hiszek abban, hogy létezik, vagy hogy normális.

2020. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Hűha akkor nekem sokszor volt már beágyazódásom
2020. márc. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Azért mert ritka, vagy nektek nem volt, nem kell azt mondani, hogy nem létezik.


Nah nekem volt


4 nappal az esedékes menstruáció előtt.

Enyhe barna, olyan ami után fél órával meg szokott jönni, de nem lett annál több..

Én azt hittem hamarabb jön a menstruációm,/‘ig végül nem lett több és 4 nap múlva sem jött és pozitívat teszteltem, addig nem is gondoltam beágyazódásos vérzésre..


2. Terhességemkor nem volt ilyen.

2020. márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Nekem múlt hét péntek óta enyhe barnázásom van de csak a wc papiron látni. Es hozzá teszem szombaton és ma 2 halvány pozitív tesztem van 😊 hétfőn doki.


Kerdezo ne ad fel barmi lehet. Megy a drukk. 🤞

2020. márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Úgy látom vannak itt túl okos emberkék akiknek fogalmuk sincs dolgokról.

Ne foglalkozz ezekkel a hozzászólásokkal!

Igenis van beágyazódási vérzés, bár nekem nem volt, de van ilyen ;)

Én orvost váltanék aki azt mondja nincs!


Sok erőt és kitartást kívánok Neked és mielőbbi Boldog babavárást!


Üdv.

Egy 7hetes fagyibaba anyukája ❤

2020. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!