Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ránéznétek a tesztemre?...

Ránéznétek a tesztemre? Pozitiv vagy negatív?

Figyelt kérdés

Ilyen volt frissen (5 perc után kb)


[link]



Ilyen megszáradva:


[link]



2020. márc. 22. 08:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%
Negatív
2020. márc. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
69%
Negatív
2020. márc. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
44%
Én látok valamit,bár elég halvàny.mikor kéne megjönnie?
2020. márc. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

28-35 nao között van a ciklusom, szóval nem tudom :/

Ma vagyok a 29.napon

2020. márc. 22. 08:37
 5/29 anonim ***** válasza:
67%
Negativ
2020. márc. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
69%

Én is látok rajta valamit, nekem, kb ilyen volt az első pozitív tesztem, az is ilyen csíkteszt volt, de azért még ne éld bele magad. Én amúgy elmentem és vettem egy drágább, jobb tesztet, azon is halvány volt a 2. csík, de ott egyértelműen látszott, szóval a helyedben vennék egy nagyon jó, nagyon érzékeny tesztet és holnap első vizeletből tesztelnék azzal, vagy tesztelj megint 2-3 nap múlva. :)


1. teszt

[link]


drágább teszt

[link]

2020. márc. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
61%
Ez a teszt, nagyon érzékeny, sajnos nem várt előtt bármi lehet az ilyenből. Ugyan ilyen volt az enyém is terhesen, de kémiai terhesség esetén is. Én két különböző tesztet is csináltam még aznap és úgy vettem pozinak,l mert a többi is ilyen halványka volt, de egyértelmű. Minden esetre két nap múlva ismételd, viszont mindig a leghosszabb ciklust kell alapul venni, így nagyon korán teszteltél.
2020. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
64%
Szia! Én sem tudtam pontosan, hogy mikor kéne megjöjjön, mert 28-34 nap között voltak a ciklusaim. Pont 2 hete vasárnap teszteltem egy ugyanilyen halványat. Alig lehetett látni...kb csak ha forgattam össze vissza és nem is mertem reménykedni, de 2 nap múlva már sokkal láthatóbb lett a csík délutáni pisiből! Múlt hét szombat reggel teszteltem utoljára reggeli pisiből...az már szép erős volt! Szóval nagyon drukkolok neked, hogy az a halvány vonal megerősödjön!
2020. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Gratulálok utolsó😊😊
2020. márc. 22. 10:27
 10/29 anonim ***** válasza:
31%

Ez full negatív!


Miért gondolják sokan, vagy reménykednek abban, hogy pozitív, amin teszt csíkot keresni kell a teszten, és idegeneket kell megkérdezni, hogy látnak e ott valamit, pedig az mindig minden esetben, többnyire az csak full full negatív lehet??!....


Ennyire ne legyünk már rágörcsölve....!🤦

2020. márc. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!