Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a predictor...

Mi a véleményetek a predictor early tesztről? Szokott száradási csíkotok lenni rajta?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel csináltam egy predictor early tesztet.

Elsőre negatívnak tűnt, félre is tettem, nem foglalkoztam vele.

Este ránéztem és ott van egy nagyon nagyon halvány második (rózsaszín) csík


Eddig sosem jelet meg csík időn túl sem vagy ha volt, az fehér, átlátszó, egyértelműen "reagens hely" csík volt..


Érdemes lenne isnételni?

Tudom, időn túli csík nem mérvadó, de azért ez mégis csak fura..



2020. márc. 23. 06:25
 1/6 AkireM ***** válasza:
68%

Szia! Mostanaban mindenkinek olyan csikos aki felrakja :/ nemtudom miert... regen nem jott ki rajta semmi...

viszont mivel erzekeny teszt akar a babat is mutathatja.. mindenkepp ismetelj 2 nap mulva ! Megy a drukk es irj majd :) en facelle teszt csikossal tesztelnek nekem azaz egy nem volt csikos sosem :)

2020. márc. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valami minőségi hiba lehet mostanában vele, mert nagyon halvány 2. csíkot simán kiad. Nagyon sok az ilyen kérdés.

Előző ciklusban én is ilyet teszteltem vele, és nem volt baba. Gólyahír teszt, ugyanazon a napon egyértelműen negatív lett. Én nem veszek többet Predictort; túl drága ahhoz, hogy még szivasson is.

2020. márc. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Időn túl nem nézegetünk tesztet! Időn belül negatív: az negatív teszt!
2020. márc. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Én ugyanígy jártam a predictorral februárban. Először facellevel teszteltem (műanyag kazettás) amin volt egy halvány csík, egyértelmű volt nem kellett keresni és rózsaszín.

Na gondoltam akkor másnap johet a predictor, azt mindenki úgy dicséri.

Hát elkezdtem a sírást mikor időn belül full fehér volt.... nézegettem de akárhogy néztem nem volt rajta csík.... aztán egy óra múlva ismét megnéztem és akkor már egyertelmu rózsaszín csík volt rajta, ahogy te is írod. De ugye a szabály, időn túl nem értékelhető.

Tanácstalan voltam, egyik teszt így a másik úgy...

Másnap vettem egy harmadik félét, az is pozitív lett.

Most vagyok a 11.hétben.

Úgyhogy nem kizárt! Nekem se volt soha idő után sem csík ha nem volt baba!

Szurkolok! ☺️

2020. márc. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm


Vettem mégegyet, ha baba van erösebb lesz, ha nem akkor igy jártam ismét

2020. márc. 23. 16:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor lett szaradasi csikos ha szetszedtem viszont akkor szurke lett a csik. Ha rozsaszin az terhesseg. Szerintem fog erosodni se ha nem erosodik se keseredj el. Nekem pl 14 dpo-n ugyan olyan halvany lett mint 12 dpo-n. 14 dpo-n delutan is csinaltam egyet es nagy meglepetesemre sokkal sokkal erosebb lett mint a reggeli elsobol
2020. márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!