Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már olyan valakinek,...

Volt már olyan valakinek, hogy terhes lett, de nem feszült a melle? Holnap kellene nem megjönnie, a hasam napok óta görcsölget, de ennyi.

Figyelt kérdés

Egyszer már sikerült a baba, de sajnos elment 6hetesen. Akkor is ugyanígy görcsölgettem, de a mellem is eszméletlenül feszült.

Van még remény, vagy engedjem el ezt a hónapot is?


2020. márc. 23. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg, tesztelj. Mi honnan tudhatnáfnk terhes vagy-e?
2020. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem azt vártam,hogy megmondjátok,hogy terhes vagyok-e, hanem az lett volna a kérdés,hogy a terhesség nagyon korai szakaszában mindig van feszülés?
2020. márc. 23. 14:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2 gyerekem van, amíg meg nem születtek és nem kezdtek el enni belőlük a melleimnek semmi köze nem volt a terhességhez.

Nem feszült, nem fájt, nem nőtt, nem volt előtej, nem változott semmi

2020. márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem folyton bedurrantak a melleim mensik előtt, egyedül akkor nem amikor terhes voltam. Semmi feszülés nem volt, még csodálkoztam is, de nem esett le h a baba miatt lehet. Utána se tért vissza a mellfeszülés, szülés után megszünt, mostmár csak a hasam fáj.
2020. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor még reménykedem ☺️
2020. márc. 23. 14:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 11hetes. Nekem semmi mellfeszülés nincs! A mellbimbóm néha néha érzékeny lesz, de nem feszül. Nőni is csak a 7.het után kezdett kicsit.
2020. márc. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sosem feszült. 4 gyerekem van. 😊
2020. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En is ma vagyok 11 hetes. Soha nem fajt a mellem mensi elott sem es most sem. Azt sem tudom mit kellene erezni. Neha olyan fura kellemetlen erzes van benne de csak nagyon ritkan meg egyszer volt olyan hogy erosen belenyilalt a bal mellembe a fajdalom mintha villam csapott volna bele. Amugy semmi. Most tegnap viszont feltunt hogy nagyon kiszaradt a mellbimbom
2020. márc. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!