Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a szex szülés után?

Milyen a szex szülés után?

Figyelt kérdés

2020. márc. 23. 19:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
nagyon jó :P
2020. márc. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%

Szülés után örülni fogsz ha alhatsz 2 órát egyhuzamban, nemhogy szexelni legyen még energiád... :P

Örülhetsz majd, ha havi egyszer össze sikerül hozni normális körülmények közt! :$

2020. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
Kapcsolatok 90%-ban nem létező, majd teljesen megszűnő.
2020. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Fogalmam sincs. 5 hónapos a gyerekem.
2020. márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanolyan jó és ugyanolyan gyakori mint szülés előtt. Soha nem volt fájdalmas, a 6 hetes kontrollt már alig vártuk, hogy az orvos rábólintson és ugyanolyan volt mint szülés előtt (ha nem jobb a sok kihagyás után). A férjem szerint ugyanolyan érzetre is minden. Aki nem akar az pedig persze, hogy nem fog rá alkalmat keríteni de mi mindig találunk heti legalább 2 alkalomra elég időt.
2020. márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Szültem simán is és császárral is.A sima szülés után nekem fajt az első,a császár után nem.Egyébként nagyon jó,mivel előtte terhesen sokat fájt a hasam alja a vége felé.Szülés után kivártuk a 6 hetet,szoval kb.két hónap volt szex nélkül,nekunk már minden bajunk volt és már nagyon kívántuk egymást!
2020. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Nekem sokkal jobb lett. Falkaparós 6 hetek voltak...
2020. márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Mindkettő után jobb lett.
2020. márc. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Ugyanolyan, mint előtte volt.
2020. márc. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, hogy alakult a szülés. Én megszívtam, szétroncsolódtam, így persze pocsék. Sokáig (nem csak hetekig vagy hónapokig) fájt, utána simán csak semmilyen, élvezhetetlen lett. Ahogy mondani szokás, egy kamion lazán megfordulna bennem, és nyilván a hólyagsérv meg a többi sem épp pozitív irányba befolyásolja a helyzetet 😏 Van, akin segít ilyenkor az intimtorna, de nem mindenkin, nem csoda(mód)szer az sem, csak jó a marketingje.
2020. márc. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!