Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki a vírus miatt elhalasztja...

Aki a vírus miatt elhalasztja a próbálkozást, meddig tervezi a halasztást?

Figyelt kérdés

Sokan írtátok, hogy most nem vágtok bele, mert itt a járvány, ami persze érthető. De szerintetek mennyivel kell tolni a "projektet"? Azért sokan (ilyen-olyan okok miatt) nem nagyon várhatnak éveket, de még fél évet sem, pedig addigra biztos megmarad a fejetlenség az egészségügyben.

Ti, akik most akartatok babát vállalni, de halasztjátok, mi a tervetek, szerintetek mikor lesz újra biztonságos teherbe esni?


2020. márc. 24. 14:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Követem a kérdést:)
2020. márc. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Én is követem. :)
2020. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi decemberig várunk mindenképp. Nem mondom hogy addig fog tartani, reménykedem a legjobbakban,ha mondjuk júliusig eltart, kell egy fél év mire helyreáll az egészségügy.

Másik, ami miatt várunk, hogy kideruljon a férjem munkahelye mennyire fogja ezt a járványt bírni. Most még mennek, de vannak remhirek. Ha elveszti a munkahelyet, akkor is idő kell mire talal újat, és elég egy gyereket eltartani fél fizetésből 😕

2020. márc. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Mi nem várunk , nem toljuk sehová!

Az orvosommal beszéltem erről,aki azt mondta hogy nyugodtan próbálkozzunk tovább , terhes gondozás biztos hogy lesz, vizsgálatok és szülés is.

És amugy se aggódom ez miatt alig várom hogy pozitív legyen a teszt.😊

2020. márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Nyárig biztos, hogy legalább a nehezén legyünk túl. Aztán majd újratervezés, ha látjuk már a végét ennek az egésznek.
2020. márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)

Nálunk szerencsére a munkahely miatt nem nagyon kell aggódni. Férjem olyan szektorban dolgozik, amit nem érint negatívan a válság, én GYED-en vagyok, szóval ebből a szempontból nem befolyásol minket a vírus.

Én a 4-es válaszolóhoz hasonlóan bízom benne, hogy a terhesgondozás csak nem áll le, nem állhat le... Maximum nehézségek lesznek, többet kell várni. Nem dobhatnak a kukába mindent a koronavírus miatt.

Amúgy mi még nem próbálkozunk, de néhány hónap múlva, kb. nyár végén, augusztus-szeptemberben szeretnénk elkezdeni próbálkozni a második babával.

2020. márc. 24. 15:40
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Május,júniusban már talán.

Márciusban szerettük volna kezdeni. Az se biztos,hogy sikerül, nekem most álltak nagyjából helyre a hormonjaim.nem akarunk tovább várni

2020. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem nincs értelme várni. Munkanélküliség miatt meg aztán pláne nincs értelme. Ha nincs elég tartalék akkor érthető, de önmagában a munkanélküliség egy olyan dolog ami 5-10 év múlva ugyanúgy lehet és nem tudod akkor se visszaadni a gyereket. Nekünk az első épp akkor jött össze, mikor munkanélküli lettem. Tartalék volt, idővel munkám is lett újra.

Ha viszont nincs tartalék akkor én biztosnak tűnő munkahely esetén se vágnék bele.

2020. márc. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Egyelőre nyàrig, de lehet még tovàbb, meglàtjuk, hogy fognak alakulni a dolgok. Ezt nem lehet előre tudni. Mondjuk mi nem sietünk.
2020. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a meddőségi kivizsgálások már megvannak, éppen a stimut kezdtük volna, de elhalasztottuk. Amint ok úgy látják, hogy megint el lehet kezdeni, megyünk azonnal. Három éve várunk a babára, és már tűkön ültünk, hogy végre a mi álmunk is teljesül, de sajnos beleszólt a járvány.
2020. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!