Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem 2 hónappal ezelőtt volt...

Nekem 2 hónappal ezelőtt volt egy abortuszom. Azóta fogamzásgátlót szedek, de 1-szer elfelejtettem bevenni és a párommal együtt voltunk. Tegnap volt egy kis vérzésem ma halvány barnás pecsételő volt. Lehet, hogy méhen kívüli terhességem volt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Gratulálok! Azért nem vagy semmi. A méhen kívüli terhesség nem múlik e magától. Azt műteni kell. Lehet hogy semmi nem volt, lehet hogy terhes vagy, és akár méhen kívüli is lehet bár nem valószínű. Azért két hónappal abortusz után megint elfelejteni agyógyszert nem piskóta. Talán a szexet kellene elfelejteni egy időre.
2010. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy terhességed volt-e? Hanem hogy most az vagy-e? Amit leírtál igencsak utal arra, úgyhogy a helyedben csinálnék egy tesztet.
2010. júl. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Gratulálok én is!

Nem minősítem az ilyen felelőtlen nőket....2 hónapja abortusz most meg elfelejti a tablettát.Szexelni mikor felejtesz el?Mert esetedben az lenne a legjobb!


A barna pecsételés nem jellemző a méhen kívüli terhességre,viszont a méhen belülire igen.Csinálj egy tesztet.Ha pozitív,ezt a babát is megölöd?

2010. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt azért fontos lenne tudni, hogy most épp a mensidet várod, vagy a ciklusod valamelyik napján tartasz, illetve mikor történt az ominózus eset.

Ugyanis ha már kb. 2 hete és most kellene megjönnie, akkor lehet terhesség (mivel nem igazán jött meg). Ha meg a ciklusod közepe vagy második fele, akkor lehet beágyazádás miatti vérzés, vagy esetleg más. Méhen kívüli biztosan nem lehet, mivel az erős görcsöléssel és sok vérrel jár...

Ezt így nehéz eldönteni. Ha most kellene megjönnie, a legbiztosabb, ha tesztelsz.

2010. júl. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A pecsételő vérzés attól volt, hogy elfelejtetted bevenni az aznapit. máskor ne felejtsd el bevenni, gondolom nem akarsz még egy abortuszt.
2010. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!