Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy később volt...

Lehet, hogy később volt ovulációm vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tanácsért fordulok hozzátok.

Szombaton (nem) kellett volna megjönnie a 28.ciklus napon


Aznapi tesztem negatív lett, de mensinek semmi jele


Vagyis két napja és tegnap eléggé fájt, húzott a hasam, már tampont is tettem be, mert pont ilyen érzés szokott lenni, mikor másnap reggelre megindul a mensi.


Ma viszont nem mensi szerűen görcsöl a hasam, hanem egy pontban nyom,szúr és furán húz a hasam.


Lehet később volt ovulációm? Érdemes még a héten mégegy tesztet csinálnom? Vagy esélytelen, hogy ez már baba legyen?

Ha mensi, akkor hogy tudok rásegíteni? A tegnapi forróvizes fürdő nem használt :(


Válaszaitokat előre köszönöm🙂



2020. márc. 26. 07:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha az a cel hogy megjojjon nekem egy kis alkohol mindig segitett. Nem, nem alkoholista modon de egy pohar bor vagy egy feles abbol amit szeretsz.
2020. márc. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát, ha nincs baba, akkor igen, ez a cél..

Csak félek, mi van, ha később volt ovu ls a teszt még azért negatív.. nehogy kárt tegyek.

Patthelyzet..


Köszönöm a tippet

2020. márc. 26. 08:49
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia! Várj türelmesen, kösd le magad valamivel... próbáld elterelni a gondolataidat. Ha nincs baba, úgyis megjön - de ha van, és várjátok, akkor hagyd hogy békében kapaszkodhasson 😉


Én 1 hetes késésnél teszteltem egy akkora negatívat, hogy fél napig sírtam (majdnem 2 évig próbálkoztunk). Amikor már 2 hete nem jött meg, akkor teszteltem újra, és gyönyörű pozitív lett.

Mint kiderült, 2 héttel később volt a peteérésem, mint ahogy én azt gondoltam🙃


23 hetes kismama

2020. márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen utolso, lassan két éve nagyon várjuk és eddig csak kémiaik jöttek.:(


Akkor nyugton maradok a valagamon..


Neked volt mensis görcs vagy bármi a késés alatt?


Gratu a picurkához :))

2020. márc. 26. 09:33
 5/14 anonim ***** válasza:
Babatervezéskor a halálra aggódom magam helyzetek elkerülésére érdemes amíg nem jön meg kétnaponta tesztelni. Nem mindenkinek termelődik gyorsan a hcg, van akinek pontos ovu mellett is csak két nappal nem várt után lesz először pozi tesztje. Butaság egy negatív teszt után azt gondolni, hogy ennyi volt. Ha egy hete késik és úgy tesztelsz negatívat akkor lehet elfogadni, hogy nem sikerült. Teszt nélkül meg ne is próbálj direktbe rásegíteni a mensire. Ilyenkor EGY nap is sokat számít.
2020. márc. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

10. Dpotól két naponta teszteltem. Klt napja is csináltam, az is nega lett. Most szombatig nyugton maradok, ha addig nem jön meg, ismételek.

De most a hasfájás is elmúlt, néha pár percig érzem aztán semmi.

Az idegbaj/ érzékenység(sírogörcs) váltakozása visz sírba most😅😁

2020. márc. 26. 12:29
 7/14 A kérdező kommentje:

Mármint a vélt 10.dpotól, bocsánat.

Lehet nem is ott tartok, ahol gondolom

2020. márc. 26. 12:33
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia! #3-as vagyok.


Ugyanúgy görcsölt a hasam, feszült a cicim... Teljesen meg voltam győződve róla hogy meg fog jönni. Talán annyi változás volt, hogy a pozitív teszt előtti napokban elkezdett fájni a derekam, egész lent a farokcsontnál. Akkor döntöttem el hogy meg kéne csinálnom még egy tesztet 🙂


Tudom hogy az én esetem a ritkább, de ha nem tudod pontosan mikor volt ovud, akkor ez nálad is simán előfordulhat. 😉


Egyébként pontosan jön meg? Használtál már ovulációs tesztet hogy ellenőrizd a peteérést? Ha esetleg most mégsem baba van a dologban, a következő hónapban érdemes lehet így követni a ciklusod. Akkor nem kerülsz ilyen idegtépő helyzetbe a hónap végén. 🙂


De azért szorítok nagyon, kérlek írj majd ha van valami fejlemény! 🙂

2020. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ovu tesztet egy időben használtam, de nagyon ráfeszültem, nem volt spontán együttlét, szr volt az egész, ahogy volt.

Átlagban 30 nap, plusz minusz egy nap, szóval nem ingadozik sokat.


Írok mindenképp, hogy mi van.

A hasgörcs elmúlt teljesen. Gyakran járok pisilni (még fel se kelek a wcröl, de már megint kell) meg egyetlen pontban szúr a hadam nagyon meg az egész hasamat nehéznek érzem.. a hüvelyemben is van valami nagyon fura nyomó érzés. Ha holnap nem jön meg, szombaton tesztelek még egyet.

2020. márc. 26. 14:45
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 8 napja késik a nemvárt de a tesztem tegnap us negatív volt :( .. Mensinek semmi jele
2020. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!