Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. Dpo negatív teszt már biztos?

11. Dpo negatív teszt már biztos?

Figyelt kérdés
Nem az első vizeletből volt (vagy az 5.) tudom korán teszteltem és lehet nem is a megfelelő vizeletből csak annyi történetet olvasok itt hogy már 9. Dpo-n halvány pozitív a teszt hogy gondoltam én is megpróbálom hátha. Gondoltam ha terhes vagyok csak van annyi hcg a szervezetemben hogy kimutatja a teszt. Persze full hómező. Van még remény?
2020. márc. 26. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Persze, hogy van még remény, túl korán teszteltél. Nem kell mindent elhinni, amit itt írnak.
2020. márc. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Te magad is tudod, hogy korán teszteltél. Tehát mitől ne lenne remény? Az nem szokványos, hogy valakinek mensi előtt pozi a tesztje, akkor is, ha itt úgy látszik a többségnek az... ezen az oldalon nem a többség kérdezősködik :)


A normális az az, ha megvárja az ember a mensit, sőt régen úgy járta a dolog, hogy meg kell várni még késik, nem az mensi első napját, hanem azt a bizonyos mensi napokat, tehát 5 napot és utána tesztelni.


De ez mindegy is, a lényeg, hogy mensi előtti tesztek sosem 100%-os eredményt adnak. A negatív még bőven lehet pozi is a pozi meg lehet negatív is pár nappal később.


Türelem! Nyugi én is bátran tesztelgettem 2 nappal hamarabb mensi előtt, aztán 7 év csalódás után mikor terhes lettem egyértelmű tünetek mellett 5 nappal hamarabb pozi lett a teszt. Nekem nyilván gyorsan is termelődik a hcg meg minden hamar zajlott. Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy egyértelmű volt, hogy baba van. ezért mertem igen korán tesztelni. De nem mindenkinek sőt a legtöbb embernek 6. héttől jönnek csak a tünetek, az a normális, tehát max a mensi nem jön meg. Majd, ha egy hete késik és negatív a teszt akkor nyugtázhatod, hogy nem vagy terhes.


Türelem és két naponta tesztelhetsz :) Még egyáltalán nem kell leírnod ezt a ciklust :)


Jól jegyezd meg az átlag nem itt van, az átlagnak nem jön meg a mensije és utána megy tesztet venni. Az az átlag. Az átlagnak mensi előtt nem is lesz pozi a tesztje. Ne add fel!

2020. márc. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 😊 tünetem nekem csak a szokásos pms van. Néha mensi görcs és kis derék fájdalom. De tavaly nyáron volt egy missed ab-m és az a terhesség is így indult. Ezért nem is gondoltam terhessegre mert mondom biztos meg fog jonni de nem jött. A hőm még mindig 36.9, 37
2020. márc. 26. 15:53
 4/7 anonim válasza:
Mi a dpo?
2020. márc. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ovulacio utáni napok
2020. márc. 30. 12:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett veled?
2021. febr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül december 24én teszteltem pozitívat 😊 most 10 hetes vagyok
2021. febr. 5. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!