Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Ha hetente megiszok 4-5 sört baráti társasággal, párommal, az roncsolhatja olyan szinten a megtermékenyítő képességünket, higy azért nem esek teherbe?!

Normális válaszokat várok, nem kioktatást, hanem véleményt! 7 hónapja várjuk a babát!

márc. 26. 16:43  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Nem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont márc. 26. 16:50 Privát üzenet
Ha ez rendszeres, akkor ez már alkoholizmusnak számít. Nem a mennyiségtől, hanem a rendszerességtől lesz valaki alkoholista. Először tedd le a piát, utána gondolkodjatok gyerekvállaláson.

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont márc. 26. 16:51 Privát üzenet

Jézusom 2-es, ne viccelj már, hetente 1 alkalommal iszik, akkor is csak pár pohár sört. Ne túlozzunk már, hogy ez alkoholizmus. Ennyit én is ittam azelőtt, soha egy percig nem okozott gondot, hogy most kimarad, vagy amikor terhes lettem, hogy mostantól nincs. Egy alkesznak hiányzik a pia.

Akikről te beszélsz, az az, aki naponta iszik meg 2-3 sört, és nem seggrészeg, de ha egy nap ez véletlenül nincs meg, akkor minden baja van. Na, EZ alkoholizmus.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont márc. 26. 17:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Első köszönöm! Második, nem azt kérdeztem, hogy szerinted alkoholista vagyok-e 🥰 Tehát ha valaki 1-2 hetente el jár szórakozni (ami együtt jár az alkohollal) az már alkoholista?!

# 4/12Időpont márc. 26. 17:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Huh, 3-as köszönöm! Furcsálltam is, hogy ennyitől már alkesz lettem 😚

# 5/12Időpont márc. 26. 17:01 Privát üzenet

Marha egyszerű a kérdés: próbáld ki, hogy egyik este nem iszol. Ha hiányzik, vagy esetleg nem tudod megállni, akkor bizony előbb le kell jönni róla, utána gondolkodni a gyerekvállaláson.

Szerintem a rendszeres alkoholfogyasztás károsítja a spermiumokat, persze nem lesz tőle senki meddő, de ha gyereket akartok érdemes lenne csökkenteni.

A válasz 23%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont márc. 26. 17:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

6-os! Probáljam ki, hogy egyik este kívánom-e! Azzal kezdtem, hogy társaságban! Tehát minden héten összejövünk pl Activity-zni és akkor iszok annyi sört. Nem naponta!

# 7/12Időpont márc. 26. 17:34 Privát üzenet

Nem

Ennél több sem

Sőt alapvetôen sok igazi alkesznek is gyereke van

Inkább a magzatra van káros hatással terhesség alatt rendszeresen fogyasztott alkohol..

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont márc. 26. 18:15 Privát üzenet
Szia! A férjem is szeret sörözni de már másodjára lettem várandós tőle. Én is szerettem társaságban meginni 1-2 doboz sört vagy 1-2 pohár fröccsöt...persze mióta pocaklakó van nem alkoholizálok 😁

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont márc. 26. 19:35 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Hatos vagyok. Nyilván nem arra értettem, hogy hétköznap nem iszol, hanem arra, hogy egy buliban meg tudod-e állni. Nem gondoltam, hogy különösebb magyarázatra szorul, de ezek szerint igen.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont márc. 26. 22:10 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Meddig életkepes a sperma levegőn? 4 órán belül az emberi szervezeten kívül, de mondjuk meleg helyen, elvesztik megtermékenyítő képességüket?
A sperma megtermékenyítő képes marad miután elkenték?
2 éve elsőre sikerült a babánk. Azóta a férjem leszokott a dohányzásról és egyáltalán nem iszik alkoholt. Lehetséges, hogy romlott a megtermékenyítő képessége vagy inkább javulhatott?
Ha természetes úton nem jön össze a baba, mennyibe kerülnek, és hogyan zajlanak a különféle művi megtermékenyítő lehetőségek?
Mennyi idő alatt ér a spermium a petevezetékbe, és meddig megtermékenyítő képes?
A tinédzserkorban fogyasztott drog befolyásolhatja a spermák megtermékenyítő képességét?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!