Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha hetente megiszok 4-5 sört...

Ha hetente megiszok 4-5 sört baráti társasággal, párommal, az roncsolhatja olyan szinten a megtermékenyítő képességünket, higy azért nem esek teherbe?!

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várok, nem kioktatást, hanem véleményt! 7 hónapja várjuk a babát!
2020. márc. 26. 16:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Ha ez rendszeres, akkor ez már alkoholizmusnak számít. Nem a mennyiségtől, hanem a rendszerességtől lesz valaki alkoholista. Először tedd le a piát, utána gondolkodjatok gyerekvállaláson.
2020. márc. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Jézusom 2-es, ne viccelj már, hetente 1 alkalommal iszik, akkor is csak pár pohár sört. Ne túlozzunk már, hogy ez alkoholizmus. Ennyit én is ittam azelőtt, soha egy percig nem okozott gondot, hogy most kimarad, vagy amikor terhes lettem, hogy mostantól nincs. Egy alkesznak hiányzik a pia.

Akikről te beszélsz, az az, aki naponta iszik meg 2-3 sört, és nem seggrészeg, de ha egy nap ez véletlenül nincs meg, akkor minden baja van. Na, EZ alkoholizmus.

2020. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Első köszönöm! Második, nem azt kérdeztem, hogy szerinted alkoholista vagyok-e 🥰 Tehát ha valaki 1-2 hetente el jár szórakozni (ami együtt jár az alkohollal) az már alkoholista?!
2020. márc. 26. 17:00
 5/15 A kérdező kommentje:
Huh, 3-as köszönöm! Furcsálltam is, hogy ennyitől már alkesz lettem 😚
2020. márc. 26. 17:01
 6/15 anonim ***** válasza:
26%

Marha egyszerű a kérdés: próbáld ki, hogy egyik este nem iszol. Ha hiányzik, vagy esetleg nem tudod megállni, akkor bizony előbb le kell jönni róla, utána gondolkodni a gyerekvállaláson.


Szerintem a rendszeres alkoholfogyasztás károsítja a spermiumokat, persze nem lesz tőle senki meddő, de ha gyereket akartok érdemes lenne csökkenteni.

2020. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6-os! Probáljam ki, hogy egyik este kívánom-e! Azzal kezdtem, hogy társaságban! Tehát minden héten összejövünk pl Activity-zni és akkor iszok annyi sört. Nem naponta!
2020. márc. 26. 17:34
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem

Ennél több sem

Sőt alapvetôen sok igazi alkesznek is gyereke van

Inkább a magzatra van káros hatással terhesség alatt rendszeresen fogyasztott alkohol..

2020. márc. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Szia! A férjem is szeret sörözni de már másodjára lettem várandós tőle. Én is szerettem társaságban meginni 1-2 doboz sört vagy 1-2 pohár fröccsöt...persze mióta pocaklakó van nem alkoholizálok 😁
2020. márc. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hatos vagyok. Nyilván nem arra értettem, hogy hétköznap nem iszol, hanem arra, hogy egy buliban meg tudod-e állni. Nem gondoltam, hogy különösebb magyarázatra szorul, de ezek szerint igen.
2020. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!