Most teherbe esni?

Figyelt kérdés

Pusztan kivancsisagbol kerdezem.. csak en latom ugy, hogy most inkabb eltolnam a babaprojectet, mig le nem cseng a virus?

Szet van hullva az egeszsegugy,senki nem tud semmit mire szamitsunk... nem a panik, csak pusztan a kozeljovo koruli rengeteg kérdőjel miatt!

Nem vitatema, erdekel mas, hogyan latja..


2020. márc. 26. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt mindenkinek az egyeni helyezete es lehetosegi alapjan kell eldontenie. Mind a ket oldalhoz van pro contra erv. Nem irtad mennyi idos vagy? Ha fiatal akkor nyugodtan varhatsz par honapot v akar egy evet is.
2020. márc. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Biztos van olyan ostoba állat,aki bevállalja most is.
2020. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Jol latod.
2020. márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Egy dolog a vélemény, de nem kell senkit ostoba állatnak nyilvánítani. És aki mondjuk most 8-10 hetes terhes? Sehol nem volt még akkor szó a mostani magyarországi helyzetről. Most ő is vetesse el?


Más dolog a próbálkozást halasztani, az mindenkinek a saját döntése. De ne sértegessük már egymást, mert az sehova nem vezet.

2020. márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha most tervezi valaki a teherbeesést akkor is a 10.héten belefér orvoshoz menni.az 2,5hónap addigra kialakul minden, kit hova küldenek vizsgálatra.sztem azok vannak most rosszabb helyzetben akiknek most esedékes a vizsgálata és nég nincs letisztázva a korházi rendszerben semmi.
2020. márc. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Én 12 hetes ostoba állat vagyok. Akkor még a kanyarban nem volt ez a nyíves vírus. Igen fosok, bevallom. Aggódom. Van egy 4 évesem, miatta is aggodom. De ez van. Mi már hetek óta itthon vagyunk, csak az udvarra megyünk ki. Kötelező uh-kat elvégzik, labort megcsinálják. Elvileg mire szülök október elején, már csak egy rossz emlék lesz ez az egész vírus.
2020. márc. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az sem ostoba állat aki mlst tervez, ha a körulmményei olyanok. Ha van ídeje , lehetősége valaki várjon de ha nincs akkor jön a baba , a terhes gondozas megy jelenleg is.
2020. márc. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kismamák nem kell besértődni, nyilván nem azt ostobázta le a válaszoló, aki már terhes.
2020. márc. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki még még nem is terhes, és nem is biztos, hogy teherbe esik, na abba meg aztán végképp nincs értelme belekötni.
2020. márc. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

egy másik hasonló kérdésben épp kifejtettem a véleményem..:

hát ne haragudjatok, de akkor ne szüljön senki most már egyáltalán...idén ez, majd jövőre lehet visszajön a 2.hullám, akkor azért, még nagyobb gazdasági válság akkor azért...szerintem ha mindenki így állna hozzá, akkor kb kihalhatna az emberiség.


Honnan tudjátok, hogy pár év múlva jobb lesz a helyet?


Akkor akinek nincs gyereke mondjon le róla, mert ki tudja mi lesz?


ennyi erővel senki soha nem vállaljon ygereket, mert kirbbanhat egy háború, megbetegedhet, elvetélhet, kipusztulhatunk mint a dinók..:D


most komolyan emberek?


akiknek van már gyereke az könnyen bezsél, aki meg még huszonéves az is..bár igazából huszonévesen se szüljetek akkor mert mi a garancia, hogy akkor nem lesz valami ennél is nagyobb világmérteű járvány kirobbanóban..:D


nevetséges már ez a hozzáállás..


várni...meddig?


ez a vírus valószínű velünk marad, amíg nem lesz oltóanyag ami kb 2 év.


És mi a biztosíték, hogy ha megvan az oltóanyag, akkor nem fog eggy újjabb ismeretlen járvány kirobbanni.


jaj...sok vészmadár van itt.

2020. márc. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!