Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez az jelenthetiho...

Bogikabogi kérdése:

Szerintetek ez az jelenthetihogy megjon a menstruaciom, vagy inkabb terhesseg de meg nem latszodik?

Figyelt kérdés

Sziasztok,a ferjemmel kb 1 eve babat szeretnenk de a menstruaciommal problemak vannak.

Altalaban sokaig van meg,el mentem ezzel a problemaval orvoshoz januar 2.-an norcolut tablettat irt fel 3 dobozzal es 30 napig napi 2 szemet kellett szednem.

Elfogyott januar 30-an es februar 3.-an megjott,6 napig tarott.

Es most februar 27.-e van es meg nem jott meg.

Tesztet csinaltam 3 at ,2 halvany pozitiv es 1 negativ.

Elmentem orvoshoz azt mondta terhessegre utalo jelet nem lat, 2 het mulva menjek vissza.

Ez mit jelent :

Jobb oldalon 36x21mm-es ovarium atlagosnal tobb tuszovel,bal oldalo ovarium 23x25mm tobb apro tuszovel. Szabad hasuri folyadek nincs.

Ez most azt jelenti nem is lesz baba vagy azert hivott vissza 2 het mulva hogy latszik e mar valami?


2020. márc. 27. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hozom a varázsgömbömet. Csiribú csiribá nemtom.
2020. márc. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Normalis valaszt szeretnek ha nem tudod mi lehet legyszives ne irj .
2020. márc. 27. 18:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel sok tüszőt lát, szerintem nem volt ovud.


Mivel nem tudjuk mi van még a lapon, ebből amit leírtál biztos, hogy nem vagy terhes. felritkulást nem mondott, se azt, hogy lenne sárgatest, vagy megvastagodott méhnyálkahártya (mondjuk az is utalhat mensire, ha vastag, mivel addig vastag míg le nem válik. )

2020. márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszod ,akkor hogy lehet halvany pozi tesztem?

Es mert nem akar megjonni eddig mindig sokaig volt meg .

2020. márc. 27. 18:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem neztel semmilyen modszerrel ovut?

Igy eleg nehez, barmit is mondani. Egyebkent a datumokat biztos jol irtad ki? Nem marc 27 akart lenni? Ha van halvany pozi teszted akar jo jel is lehet. Ismeteld meg 2 nap mulva, ha erosodik szeritntem halkan oeulhetsz! Nyilvan a biztos 2 het mulva lesz. Azert hivott vissza a dokid is,mert ha terhes is vagy most, meg lehet nem latott semmit, de akar 2 het mulva tisztan ladszodhat. Ha nem akkor meg mondja majd ugyis hogy mi a helyzet

2020. márc. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ja igen elirtam marcius 27 van es meg semmi jele menstruacionak.

Utolso menstruaciom februar 3.

Azt viszont nem tudom hogy pozi teszt vagy csak szellemcsik mert 5 percen belul kijott a 2. csik de nagyon halvany.

2020. márc. 27. 19:25
 7/8 A kérdező kommentje:

Aznap ahogy megvizsgalt a doki nagyon fajt a hasam, azt hittem megfog jonni ,meg masnap is fajt a hasam,de csak a wc papiron volt egy kis rozsaszin maszat.

Szerintetek miert nem jon meg?

2020. márc. 29. 09:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt senki nem fogja tudni! Csak az orvos!

2 nap eltelt, csinalj holnap reggel tesztet

2020. márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!